Home » Aktuálně » Březnový RUN právě vychází

Březnový RUN právě vychází

Nový RUN je na stáncích od 19. února. Co v něm najdete? Hlavním tématem je tentokrát maraton. Jak se na něj připravit, abyste nenarazili do zdi? Pro ambicióznější běžce máme drsné tréninky, které jim pomohou k vytouženým časům. Královské distanci se věnuje také rubrika „výživa“.

03_2015V dalších tréninkových článcích se dočtete, kolik kilometrů byste měli týdně absolvovat, jak na tréninkové pyramidy a jak běhat, když se zrovna nechystáte na žádný závod.

Začátečníci se dozvědí, jak důležitá je hodnota VO2max a proč by se měli nechat změřit ve sportovní laboratoři.

7 cest ke zranění, aneb Nejčastější chyby v tréninku. To je název článku o prevenci zranění.

V reportážích se podíváte do francouzské Bretaně a na britské ostrovy, kde Pavel Paloncý vyhrál ultra závod The Spine Race.

V rozhovorech jsme si povídali s Petrem Vitnerem, dvanáctinásobným mistrem republiky, a Pavlou Schornou, letní biatlonistkou a úspěšnou trailovou běžkyní. Elitní běžce sledujeme také v článku o bližícím se halovém mistrovství Evropy v Praze.

Ve výbavě jsme zkoumali, jak ekologické je běžecké vybavení. Co myslíte – je z pohledu přírody lepší běhat v bavlně, nebo chytrých materiálech? Také jsme otestovali novinku ASICSu, konkrétně model GEL-Nimbus 17.

Nová rubrika Rungirl je určena ženám (a vlastně i mužům), kteří chtějí běhat s kočárkem.

V březnovém RUNu toho samozřejmě najdete mnohem víc. Ani tentokrát jsme nevynechali rubriky jako historické okénko, triatlon nebo termínovka.

Ať se vám nový RUN líbí!

Chcete číst dál?

Komentáře 6 komentářů

 1. Aleš Kučera napsal:

  Dne 23.1. 2015 jsem jsem si u vás objednal a zaplatil předplatné časopisu RUN na rok 2015. Mohu se zeptat proč jsem doposud aktuální číslo neobdržel?

  Info o platbě je : uhrazeno 539 Kč, na váš účet číslo 1002052335/2700, var. symbol. 1534573524, konst. symb. 308.
  Předem děkuji za informaci.

  Aleš Kučera, tel. 723406696.

  • admin napsal:

   Dobrý den,
   předplatné pro nás zajišťuje společnost SEND. Pokusíme se zjistit, kde je problém a určitě se ozveme.
   Hezký den,
   Michal Včeliš

 2. Michal Novák napsal:

  Dobrý den, až když jsem se po obdržení dubnového čísla trošku pozastavil nad „vynecháním“ dílu v seriálu o triatlonu, zjistil jsem, že mi nebylo doručeno březnové číslo časopisu. Únorové i dubnové číslo došly zcela v pořádku. Prosím o informaci, na koho se případně obrátit, není-li již pozdě. Děkuji a přeji pěkný den
  Michal Novák (VS platby 1430350960)

  • admin napsal:

   Dobrý den,
   za vzniklý problém se omlouváme. Distribuci předplatitelům zajišťuje společnost SEND, se kterou vše dáme co nejrychleji dopořádku.
   Hezký den. Michal Včeliš, RUN

 3. Jana T. napsal:

  Dobrý den, pokud si teď objednám předplatné časopisu RUN, dostanu jako dárek knihu M. Škorpila? Děkuji, J.T

  • admin napsal:

   Dobrý den, předplatné a jeho distribuci pro nás zajišťuje společnost SEND (www.send.cz), kde Vám jistě sdělí také aktuální počet předplatitelů pro tento měsíc. Děkuji za pochopení. Hezký večer, Michal Včeliš


%d blogerům se to líbí: