Home » Aktuálně » DŮLEŽITÉ: Tištěná termínovka ČAS zdarma (1600 závodů)

DŮLEŽITÉ: Tištěná termínovka ČAS zdarma (1600 závodů)

DŮLEŽITÉ: Tištěná termínovka ČAS zdarma (1600 závodů)

Více než 1 600 závodů najdete v tištěné termínovce běhů, kterou díky spolupráci s Českým atletickým svazem věnujeme  všem běžcům zdarma! Tato exkluzivní nabídka je ale limitovaná: platí do vyčerpání zásob.

RUN magazine se rozhodl tímto způsobem podpořit velmi kvalitní práci, kterou ČAS odvádí při tvorbě této mimořádně obsáhlé termínovky. Budeme rádi, když se k ní běžci budou obracet jako k nejspolehlivějšímu, nejlepšímu a JEDINÉMU OFICIÁLNÍMU kalendáři závodů, jaký zde vzniká.
Termínovka obsahuje přes 1600 závodů od Aše po Ostravu. Ať běháte v jakémkoliv regionu, preferujete jakékoliv distance a běháte po jakémkoliv povrchu, určitě si své závody v termínovce najdete! Brzy vám na našem webu kromě její elektronické verze přineseme i možnost hodnocení závodů a evidence výsledkového servisu (aktuálně můžete hodnocení vyzkoušet v pracovní verzi ZDE).

Termínovka vychází v omezeném nákladu 10 000 kusů. RUN ji má k dispozici pro své předplatitele a ještě pár set kusů navíc, a to exkluzivně jako jediný časopis v Česku!

A teď to nejdůležitější: JAK TERMÍNOVKU ZÍSKAT?

Zašleme ji zdarma všem, kdo si ji objednají, a to pouze za cenu poštovného a balného. Objednávejte  ZDE.

Zároveň budeme rádi, když ohodnotíte náš dlouhodobý a aktivní přístup k běžecké komunitě a objednáte si i předplatné našeho magazínu, který pro Vás bude pravidelnou dávkou sportu, motivace, informací a příběhů.

Komentáře 2 komentáře

 1. Martin Vojtěch napsal:

  Dobrý den. Jsem Váš předplatitel a jako takový jsem získal i tištěnou termínovku. Nejprve jsem zajásal a chtěl poslat částku na učet, ale během dne jsem si při jejím pročítaní uvědomil jednu věc. Nebylo by mnohem lepší mít tuto termínovku v digitální verzi v počítači, kde bych si mohl najít závody v určitém regionu a pouze ty, které mě zajímají? Ušetřit čas, peníze a především životní prostředí? Když si uvědomím, že mě z této obsáhlé a tlusté „knihy“ zajímá naprostý zlomek, je mi spíše smutno, že tato publikace vůbec vznikla. Pokud budu mít k dispozici e-verzi, peníze bez problému a rád pošlu. Vytváření nesmyslných, drahých (výrobně) a životní prostředí poškozujících publikací podporovat nechci.
  Jinak časopis RUN mám rád. Akorát se prosím zaměřte na v poslední době čím dál více se vyskytující chybovost snad ve všech článcích. Je to ostuda.
  Děkuji.

  • Michal Hrabec napsal:

   Martine, díky za zprávu. Termínovku připravuje Český atletický svaz my jako partner zajišťujeme jeji distribuci. Ale neboj, pracujeme i na digitální podobě. Pokud jde o chybovost, moc se omlouváme. Intenzivně pracujeme na zlepšení korektur, ale není to v tak malém týmu snadné a v tisku už nic nejsme schopni napravit. Určitě se budeme zlepšovat a věříme, že budeš spokojený. Pěkný den, Michal


%d blogerům se to líbí: