DŮLEŽITÉ: Tištěná termínovka ČAS zdarma (1600 závodů)

DŮLEŽITÉ: Tištěná termínovka ČAS zdarma (1600 závodů)

Více než 1 600 závodů najdete v tištěné termínovce běhů, kterou díky spolupráci s Českým atletickým svazem věnujeme  všem běžcům zdarma! Tato exkluzivní nabídka je ale limitovaná: platí do vyčerpání zásob.

RUN magazine se rozhodl tímto způsobem podpořit velmi kvalitní práci, kterou ČAS odvádí při tvorbě této mimořádně obsáhlé termínovky. Budeme rádi, když se k ní běžci budou obracet jako k nejspolehlivějšímu, nejlepšímu a JEDINÉMU OFICIÁLNÍMU kalendáři závodů, jaký zde vzniká.
Termínovka obsahuje přes 1600 závodů od Aše po Ostravu. Ať běháte v jakémkoliv regionu, preferujete jakékoliv distance a běháte po jakémkoliv povrchu, určitě si své závody v termínovce najdete! Brzy vám na našem webu kromě její elektronické verze přineseme i možnost hodnocení závodů a evidence výsledkového servisu (aktuálně můžete hodnocení vyzkoušet v pracovní verzi ZDE).

Termínovka vychází v omezeném nákladu 10 000 kusů. RUN ji má k dispozici pro své předplatitele a ještě pár set kusů navíc, a to exkluzivně jako jediný časopis v Česku!

A teď to nejdůležitější: JAK TERMÍNOVKU ZÍSKAT?

Zašleme ji zdarma všem, kdo si ji objednají, a to pouze za cenu poštovného a balného. Objednávejte  ZDE.

Zároveň budeme rádi, když ohodnotíte náš dlouhodobý a aktivní přístup k běžecké komunitě a objednáte si i předplatné našeho magazínu, který pro Vás bude pravidelnou dávkou sportu, motivace, informací a příběhů.

2 komentáře

  1. Dobrý den. Jsem Váš předplatitel a jako takový jsem získal i tištěnou termínovku. Nejprve jsem zajásal a chtěl poslat částku na učet, ale během dne jsem si při jejím pročítaní uvědomil jednu věc. Nebylo by mnohem lepší mít tuto termínovku v digitální verzi v počítači, kde bych si mohl najít závody v určitém regionu a pouze ty, které mě zajímají? Ušetřit čas, peníze a především životní prostředí? Když si uvědomím, že mě z této obsáhlé a tlusté „knihy“ zajímá naprostý zlomek, je mi spíše smutno, že tato publikace vůbec vznikla. Pokud budu mít k dispozici e-verzi, peníze bez problému a rád pošlu. Vytváření nesmyslných, drahých (výrobně) a životní prostředí poškozujících publikací podporovat nechci.
    Jinak časopis RUN mám rád. Akorát se prosím zaměřte na v poslední době čím dál více se vyskytující chybovost snad ve všech článcích. Je to ostuda.
    Děkuji.

    1. Martine, díky za zprávu. Termínovku připravuje Český atletický svaz my jako partner zajišťujeme jeji distribuci. Ale neboj, pracujeme i na digitální podobě. Pokud jde o chybovost, moc se omlouváme. Intenzivně pracujeme na zlepšení korektur, ale není to v tak malém týmu snadné a v tisku už nic nejsme schopni napravit. Určitě se budeme zlepšovat a věříme, že budeš spokojený. Pěkný den, Michal

Comments are closed.