5 důvodů, proč si musíte přečíst říjnový RUN!

Podzimní číslo časopisu RUN je již na stáncích! 100 stran je opět nabitých těmi nejzajímavějšími informacemi z běžeckého světa! Vybrali jsme pro vás 5 článků, kvůli kterým si nesmíte toto číslo nechat ujít!

3 UŽITECNÉ TIPY, JAK ZVLÁDNOUT BĚH DO KOPCE

Podzim je tradičně běžci vnímán jako čas krosu, a pokud zrovna nevyrazíš na závod do Polabí, můžeš si být jistý, že na trailové trati určitě potkáš nějaký ten kopec. Jak si se stoupáními co nejlépe poradit?

ANTIBIOTIKA MOHOU ZHORŠIT V†KONNOST I MOTIVACI

Antibiotika jsou na jedné straně pro lidstvo požehnáním, protože výrazně snížily úmrtnost na bakteriální infekce. Zároveň ale platí, že jejich užívání má i negativní vedlejší účinky, a některé z nich se mohou týkat i naší výkonnosti a motivace.

OSOBÁK JEŠTĚ LETOS? Tipy pro rychlý výkonnostní skok

Letos ti to s tréninkem moc nevycházelo, výkony tomu odpovídaly, a tak bys chtěl zkusit na poslední chvíli něco natrénovat ci zaběhnout slušný výsledek ještě letos? Máme pro tebe pár tipů, co je možné a co už nikoliv.

MARATON SE NEDÁ OČŮRAT

Spojuje je podobný věk, stejný trenér, spolupráce se značkou Puma, ale především láska k maratonu, který Marcela Joglová i Vítek Pavlišta právem považují za královskou disciplínu. Proč si ho oblíbili? Jak na něj trénují? A proč nedají dopustit na karbonové závodky?

ZŮSTAŇ V KONDICI I PŘI ZRANĚNÍ ALTERNATIVNÍ TRÉNINK BĚHEM REKONVALESCENCE

Nikdo je nemá rád, ale vyhnout se zcela zraněním bohužel dokáže při intenzivním tréninku málokdo. Obvykle se objeví nečekaně a těžko se na ne můžeme připravit. Naštěstí platí, že i když zrovna nemůžeš běhat, stále existuje velké množství aktivit, které ti umožní nevypadnout z kondice.