Kdy jindy, než teď… Novoroční virtuální běh i chůze

Ahoj kamarádi a kamarádky,

ať už je vaše novoroční předsevzetí spolykat víc kilometrů, zrychlit a nebo jednoduše jen pořádně začít běhat, není proč to odkládat, když máš motivaci na dosah. Novoroční virtuální běh v termínu 1.- 4. ledna je způsob, jak pozitivně zahájit rok a získat další medaili do sbírky. Navíc se můžeš stále tímto závodem zapojit do běžecké série Rok v běhu. Tratě začínají už na dvou kilometrech a končí 20km náloží. Zpestři si novoroční víkend, udělej něco pro své zdraví a bav se při prvních uběhnutých kilometrech roku 2021. Nezapomeň, že jak na Nový rok, tak po celý rok.

Blíží se konec roku, který asi nebyl úplně takový, jaký jsme si loni touto dobou představovali. Všechno zlé je ale k něčemu dobré a spousta z nás díky tomu objevilo kouzlo virtuálních závodů. i přesto, že motivace běžet virtuál je pro každého trochu jiná, nakonec naši běžecko komunitu spojuje už tím, že sdílíme svou závodní radost a výsledky s přáteli. Novoroční běh je třetím závodem běžeckého seriálu Rok v běhu a pokud patříš mezi ty, kteří se snaží zaplnit celý rámeček na medaile, tahle ti nesmí chybět! Zapojit se ale samozřejmě můžeš i pokud jsi se předchozích závodů nezúčastnil(a). Začít nový rok pohybem za to určitě stojí.

rychlý odkaz na registraci naleznete ZDE

U tak slavnostního a svátečního závodu nesmí chybět speciální a tématické tratě. Pro všechny, kteří si dali jako předsevzetí do nového roku „začít běhat“ jsme připravili trať dlouhou 2,021 km. Nejenže tuto trať zvládne zdolat každý, kdo s během teprve začíná, ale je to i skvělý způsob, jak do nového roku vstoupit symbolicky. Navíc je tato trať vhodná pro všechny, kterým se po novoročních oslavách budou v dalších dnech ještě trochu motat nohy. Rok 2021 je podle čínského horoskopu rokem buvola, který se k této výzvě hodí i proto, že sám patří mezi velmi rychlé běžce. Věnovali jsme mu tedy jednu z tratí a krom toho je i vyobrazený na medaili, která na tebe bude čekat v cíli závodu. V tratích bude opět na výběr i závod v chůzi, takže se můžeš zúčastnit, i pokud z jakéhokoli důvodu zrovna nemůžeš vyběhnout.

Vyzvi na závod své přátele a kamarády. Utkejte se napůl v reálném i virtuálním světě a oslavte nový rok v pohybu.

Chceš ještě zaplnit rámeček na medaile ze série Rok v běhu, ale chybí ti medaile z předchozích závodů? Již brzy spustíme registrace na speciální závod tzv. Žolík, který proběhne v termínu 4.2. – 7.2., a při kterém si budeš moct vyběhat medaile z Běhu srdce a z Halloweenského závodu. Pokud tedy chceš mít originální vzpomínku na všechny splněné výzvy v podobě zaplněného rámečku, ale už teď ti nějaká z medailí chybí, nemusíš se bát, příležitost je získat mít ještě budeš.

Pokud byste váhali, zda máte dostatečně zimní běžeckou výbavu a kvalitní boty, můžete se podívat po zboží do e-shopu sportovní speciálky sportobchod.cz 

jerky usušil a syn hovězí s pepřem

Startovné a registrace

I v tomto závodě zachováváme dopělé i dětské tratě na běh i chůzi. Stejně tak již dříve vyzkoušený model, při kterém pro vás ponecháme startovné zdarma. Placené je pouze tehdy, pokud budete chtít dostat až domů do schránky krásnou dřevěnou MEDAILI, která je tentokrát mimořádně velká.

Výhody: Při registraci si můžete přiobjednat

  • krásnou dřevěnou medaili, která Vám přijde do schránky poštou
  • zvýhodněné roční předplatné RUN magazínu se všemi výhodami
  • zvýhodněné sušené maso/jerky od českého výrobce Usušil & syn

Běhejte s námi celý rok

Pokud vám po splnění adventní výzvy zbydou ještě síly, můžete se zúčastnit i dalších závodů, nebo třeba celého běžeckého seriálu Rok v běhu. Všechny medaile z této série zapadají do speciálního dřevěného rámečku, který si můžete objednat při registraci na jakýkoli závod seriálu. Termíny všech závodů jsou již teď zveřejněné zde a registrace postupně spouštíme.

 

 

Pomozte nám s propagací závodu

Víme, že pro mnoho lidí je RUN magazín mnohaletá srdeční záležitost a jako #lovebrand bežců pro běžce jej také budujeme. POMOZTE nám tedy prosím s propagací tohoto závodu a sdílejte buď náš status na facebooku, naši událost, nebo váš vlastní status s odkazem na tento závod. Budeme vám moc vděční.

Měj se krásně a uvidíme se na trati – Tereza a Pavel