DŮLEŽITÉ: Tištěná termínovka ČAS zdarma (1600 závodů)

DŮLEŽITÉ: Tištěná termínovka ČAS zdarma (1600 závodů)

Více než 1 600 závodů najdete v tištěné termínovce běhů, kterou díky spolupráci s Českým atletickým svazem věnujeme  všem běžcům zdarma! Tato exkluzivní nabídka je ale limitovaná: platí do vyčerpání zásob.

RUN magazine se rozhodl tímto způsobem podpořit velmi kvalitní práci, kterou ČAS odvádí při tvorbě této mimořádně obsáhlé termínovky. Budeme rádi, když se k ní běžci budou obracet jako k nejspolehlivějšímu, nejlepšímu a JEDINÉMU OFICIÁLNÍMU kalendáři závodů, jaký zde vzniká.
Termínovka obsahuje přes 1600 závodů od Aše po Ostravu. Ať běháte v jakémkoliv regionu, preferujete jakékoliv distance a běháte po jakémkoliv povrchu, určitě si své závody v termínovce najdete! Brzy vám na našem webu kromě její elektronické verze přineseme i možnost hodnocení závodů a evidence výsledkového servisu (aktuálně můžete hodnocení vyzkoušet v pracovní verzi ZDE).

Termínovka vychází v omezeném nákladu 10 000 kusů. RUN ji má k dispozici pro své předplatitele a ještě pár set kusů navíc, a to exkluzivně jako jediný časopis v Česku!

A teď to nejdůležitější: JAK TERMÍNOVKU ZÍSKAT?

Zašleme ji zdarma všem, kdo si ji objednají, a to pouze za cenu poštovného a balného. Objednávejte  ZDE.

Zároveň budeme rádi, když ohodnotíte náš dlouhodobý a aktivní přístup k běžecké komunitě a objednáte si i předplatné našeho magazínu, který pro Vás bude pravidelnou dávkou sportu, motivace, informací a příběhů.