Objednávejte dresy RUN magazine teamu!

Objednávejte dresy RUN magazine teamu!

RUN magazine team odstartoval ve vysokém tempu. Vznikl sice teprve v lednu 2018, ale už má přes 600 členů (přidejte se k nám >>zde<<)! Nyní se budeme moci na závodech snadno poznat – máme své dresy, které si můžete objednat prostřednictvím této stránky.

Dresy jsme připravili ve spolupráci se společností O-RUN, se kterou jsme pro dresy RM Teamu vytipovali TOP závodní model vyrobený v České republice ze špičkových materiálů (vpředu micro 135g, záda plástev 110g, ploché švy na rukávech).

Vybírat můžete ze tří barevných variant (bílá / černá / tmavě šedá), dvou střihů (pánský, dámský) a 7 velikostí (XS až XXXL).

Kdo má zájem, může si nechat na dres vytisknout jméno za příplatek (grafik+úprava šablony) 150 Kč.

A kolik dresy stojí? Jsme hrdí na to, že jste členy našeho týmu. Budeme si vážit toho, že je budete nosit na závodech, a tak je nabízíme s nulovou nebo jen minimální marží (zatím neznáme přesné náklady). Dresy můžete objednávat za 790 Kč.

Před objednáním doporučujeme prohlédnout velikostní tabulky.

Pánské si prohlédněte >>zde<<.

Dámské jsou ke stažení >>zde<<.

Dresy objednávejte vyplněním formuláře níže.Následně vám zašleme další informace.

Výroba se odvíjí od časových možností dodavatele (max. 3 týdny). Dresy se budou pro členy RMT objednávat ve vlnách, jelikož při objednávkách jednotek kusů by nebylo možné udržet tuto jejich cenu. zatím tedy předpokládáme, že se bude objednávat ve vlnách při nahromadění většího množství objednávek tzn. jednou za 1-2 měsíce.

Předání je možné jak osobně u nás v sídle vydavatelství (Praha- Francouzská ul.) a nebo zaslání klasicky poštou. V budoucnu, až bude jasné, na kterých závodech budeme s RUN magazín stánkem, tak bude možné i osobní předání tam. Idividuální specifika a dotazy vyladíme emailem. Ostatně jsme jeden team, tak nepředpokládáme, že bychom nakonec nenašli řešení jakékoli situace ;-).


--------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------