Objednávejte dresy RUN magazine teamu!

Objednávejte dresy RUN magazine teamu!

RUN magazine team odstartoval ve vysokém tempu. Vznikl sice teprve v lednu 2018, ale už má skoro 1500 členů (přidejte se k nám >>zde<<)! Snažíme se realizovat nápady členů teamu a díky tomu už máme v té nejlepší kvalitě své dresy a tílka, čelenky, kompresní návleky, kompresní běžecké ponožky a budeme pokračovat. Všechny tyto věci si můžeš objednat prostřednictvím našeho spřáteleného webu www.sport-tester.cz.

Dresy jsme připravili ve spolupráci se společností Bagheera a O-RUN, se kterou jsme pro dresy RM Teamu vytipovali TOP závodní model vyrobený v České republice ze špičkových materiálů, které používají i některé reprezentační týmy (vpředu micro 135g, záda plástev 110g, ploché švy na rukávech).

Vybírat můžete ze tří barevných variant (bílá / černá / tmavě šedá), dvou střihů (pánský, dámský) a 7 velikostí (XS až XXXL).

Kdo má zájem, může si nechat na dres vytisknout jméno za příplatek (grafik+úprava šablony) 150 Kč.

A kolik dresy stojí? Jsme hrdí na to, že jste členy našeho týmu. Budeme si vážit toho, že je budete nosit na závodech, a tak je nabízíme s nulovou nebo jen minimální marží (zatím neznáme přesné náklady). Dresy můžete objednávat za 790 Kč.

Před objednáním doporučujeme prohlédnout velikostní tabulky.

Pánské si prohlédněte >>zde<<.

Dámské jsou ke stažení >>zde<<.

Dresy a další RMT zboží objednávejte ZDE.

Snažím se držet nějaké věci skladem, nicméně pro všechny to nikdy nevyjde. Výroba se tedy odvíjí od časových možností dodavatele (max. 3 týdny). Dresy se budou pro členy RMT objednávat ve vlnách, jelikož při objednávkách jednotek kusů by nebylo možné udržet tuto jejich cenu. zatím tedy předpokládáme, že se bude objednávat ve vlnách při nahromadění většího množství objednávek tzn. jednou za 2-3 měsíce.

Čelenky

Od konce září 2018 si můžete objednávat také týmové čelenky. Na výběr je mezi pěti barevnými variantami, dvěma šířkami a třemi velikostmi. I tentokrát se můžete těšit na 100% kvalitu – stejné čelenky nosí estonská reprezentace v orientačním běhu, ale také estonské a finské biatlonové týmy (široká varianta Arvid). A materiál? Kombinace Lycra Vuelta, Lycra Dolomiti.

Čelenky můžete objednávat za 240 Kč.

Předání

Je možné jak osobně u nás v sídle vydavatelství (Praha- Francouzská ul.) a nebo zaslání klasicky poštou. V budoucnu, až bude jasné, na kterých závodech budeme s RUN magazín stánkem, tak bude možné i osobní předání tam. Individuální specifika a dotazy vyladíme emailem. Ostatně jsme jeden team, tak nepředpokládáme, že bychom nakonec nenašli řešení jakékoli situace ;-).