RUN magazine team

Jseš už členem našeho RUN magazine teamu? Tak to nevíš o co přicházíš. Propojujeme čtenáře časopisu RUN, běžecké nadšence a závodníky do jedné velké komunity. Společně sdílíme běžecké radosti, tréninkové bolesti, závodní endorfiny i výhody u partnerů. Jak se k nám připojíš? Stačí najít na facebooku: RUN magazine team a poslat nám žádost. Každý běžec, ať už hobík nebo profík má u nás dveře otevřené!

Zároveň jako člen RUN magazine teamu můžeš využívat spoustu fajnových výhod 😉 Ať už jsou to slevy na závody nebo slevy na vybavení. V novém roce se k nám do teamu přidal nový partner SPORTOBCHOD.cz. a v rámci tohoto konkrétního partnerství mohou všichni členové teamu využívat slevy ve výši 10 % na nákup na SPORTOBCHOD.CZ.  A pozor! Sleva platí na celý sortiment vč. zlevněného zboží. Stejně tak máš slevy 5-10% na sportovní elektroniku a výživu u unašeho partnerského eshopu Sport-testeru. Další výhody najdeš na webu v sekci TEAM.

Abyste se mohli lépe identifikovat, připravujeme pro vás běžecké dresy a jiné doplňky, které budou sloužit jako poznávací znamení RUN magazine teamu. S partnerskými závody se budete snažit zajistit pro vás slevy na startovné a další benefity. Najdeš nás taky ve sportovní aplikaci STRAVA.

Naším heslem je motto Emila Zátopka: Vítězství je krásné, ale ze všeho nejkrásnější je přátelství. Mitivuj a nech se sám motivovat!

Přidejte se, pozvěte své kamarády a poznejte další běžce RUN magazine teamu. Sdílejte svou radost z běhání!

Těšíme se na tebe!