Desatero run magazine teamu

Přidej se k RUN magazine teamu zde

1) Chceme se vzájemně motivovat.Nebojte se sdílet Vaše úspěchy na zeď skupiny.

2) Chceme se podělit o své zkušenosti.Pokud se budete potřebovat o čemkoliv poradit, stačí položit dotaz ve skupině. Určitě už někdo podobný problém řešil a má s ním své zkušenosti.

3) Nechceme se omezovat počtem členů, můžete proto můžete pozvat i další své kamarády. Čím více nás bude, tím lepší podmínky pro Vás budeme schopni u partnerů vyjednat.

4) Chceme být užiteční.Čím více nás bude, tím lépe bude skupina fungovat. Hledáte spolucestující do auta na závody? Odjíždíte na služební cestu a chcete se proběhnout s někým místním? Stačí napsat.

5) Chceme závodit.Když budete mít v plánu se zúčastnit nějakého závodu, podívejte se, zda je událost závodu v naší FB skupině již vytvořena, a pokud ne, vytvořte ji. Nejen, že ostatní budete informovat o možnosti závodit, ale dáváte nám tím také podnět, s organizátory kterých závodů máme případně do budoucna jednat.

6) Chceme se potkávat.Pokud se chystáte na závod, který již má vytvořenou svou událost v naší FB skupině, přidejte se jako účastník. Kromě toho, že budeme vědět, které závody zajímají naše členy, bude moci každý vidět, kteří z jeho kamarádů či známých se účastní konkrétních závodů.

7) Chceme se zdravit.Když budete na závodech, nebojte se oslovit ostatní členy teamu.

8) Chceme být mezi svými.Facebook u skupin umožňuje získat od členů skupiny doporučení prakticky na jakékoli téma. Stačí v místě pro status najet na možnost „získat doporučení“ a dále pokračovat dle popisků Facebooku…

9) Chceme fungovat jako tým.Facebook umožnuje jako speciální možnosti nahrávat a posílat ostatním členům skupiny soubory do 100 Mb či např. nabídnout a prodat věci. Opět stačí vybrat příslušnou možnost v místě pro psaní běžného statusu.

10)Chceme podpořit elitní běžce.I přesto, že vznikáme pro nadšence, určitě jsou mezi námi velice kvalitní běžci. Z těch nejlepších budeme vytvářet elitní team.