Slevy na startovné a RunLAB (běžeckou analýzu)

Snažíme, aby vám členství v RUN magazine teamu nepřinášelo jen kamarády a fajn pocit z běhání, ale také skutečné výhody. S pořadateli závodů a celých seriálů proto jednáme o slevách na registrace pro rok 2023

Někdy jsou jednání složitější, a proto se může stát, že ještě dnes nejsou k dispozici kódy na uplatnění slevy. Níže najdete aktualizovaný seznam, podle kterého se můžete řídit. Pokud je tam zatím poznámka, že kódy nejsou k dispozici, nemá smysl si o ně zatím psát, jelikož je v redakci nemáme. Obeslali jsme všechny partnery a pokud kódy stále nejsou, je to pravděpodobně jejich pracovním vytížením, že je ještě nevygenerovali.

Aktuálně na rok 2023 budete moci využít tyto slevy na startovné:

  • Běhej Lesy – 20% SLEVA (neplatí pro dlouhé trasy)
  • Gladiator race – 10% SLEVA
  • Ještěd SkyRace – 15% SLEVA
  • Trail Running Cup – 15% SLEVA
  • RunTour – 20% SLEVA
  • Sportvisio silniční běhy (např. Hradecký půlmaraton) – 10% SLEVA
  • RunCzech – SLEVA 250 Kč, ale kód se dá využít pouze pro prostřední vlnu startovného a máme jej pro Karlovy Vary, České Budějovice a Olomouc.
  • NightRun a NeonRun – 200 Kč SLEVA.

A SLEVU na běžeckou analýzu RunLAB, která je od června 2018 dostupná v Praze. Salming concept Store je pak jedno z 5ti míst na světě, kde si tento jedinečný zážitek můžete vyzkoušet. Běžná cena analýzy je 2000,-Kč. Po slevě 20% pro Vás bude tedy o 400,-Kč levněji. Volné termíny naleznete zde.

A SLEVU na nákup sportovního vybavení ve SportObchodu a obchodu sport-tester.cz. V rámci těchto partnerství mohou všichni členové týmu využívat slevy ve výši 5-10% u Sport-testeru a 10 % na nákup u SportObchodu. Sleva je určena na zlevněné i nezlevněné zboží (kategorie běh, výživa, oblečení, ortézy) a bude ti odečtena z obsahu celého nákupního košíku :-). Kluci a holky ze SportObchodu nemají pouze běžecké věci, tak že se tam vybavíš i na ostatní sporty.

 

JAK TO FUNGUJE

Vzhledem k tomu, že naše skupina vznikla v průběhu ledna a hodně dynamicky roste, nepodařilo se nám vyjednat univerzální podmínky a způsoby registrace a uplatnění slev. Částečně je to také tím, že každý z organizátorů/prodejců používá svůj vlastní registrační systém.

Pokud tedy budete mít zájem o registraci, napište na email rmt@upholding.cz název závodu či seznam závodů a distancí, kterých se chcete účastnit či požadovanou slevu na RunLAB, SportObchod.cz apod. My vám odpovíme o způsobu registrace. Nejběžněji od nás dostanete kód k přihlášení.