Slevy na startovné a RunLAB (běžeckou analýzu)

Slevy na startovné a RunLAB (běžeckou analýzu)

Snažíme, aby vám členství v RUN magazine teamu nepřinášelo jen kamarády a fajn pocit z běhání, ale také skutečné výhody. S pořadateli závodů a celých seriálů proto jednáme o slevách na registrace.

Aktuálně můžete využít tyto slevy na startovné (Slevové kódy budeme mít k dispozici nejdříve od ledna 2019):

  • Team Running Challenge (štafetový závod, 1. ročník) – 50% SLEVA.
  • RUN Czech – (na dotaz dle jednotlivých závodů a termínu registrace) – až 50 %
  • Kilpi Trail Running CUP – 25% SLEVA
  • Zátopkova 10 – 25% SLEVA
  • Vokolo Priglu – startovné za 490,-Kč (dle termínu registrace cca 20- 30% SLEVA)
  • RunTour – 20% SLEVA
  • Sportvisio silniční běhy – 15% SLEVA
  • Gladiator race – 10% SLEVA
  • Běhej Lesy – 10-20% SLEVA
  • Ještěd SkyRace – 50,-Kč

A SLEVU na běžeckou analýzu RunLAB, která je od června 2018 dostupná v Praze. Salming concept Store je pak jedno z 5ti míst na světě, kde si tento jedinečný zážitek můžete vyzkoušet. Běžná cena analýzy je 2000,-Kč. Po slevě 20% pro Vás bude tedy o 400,-Kč levněji. Volné termíny naleznete zde.

A SLEVU na nákup sportovního vybavení v Sanasportu. V rámci tohoto partnerství mohou všichni členové týmu využívat slevu 15 % na nákup. Aktuální výše slevy je 15 %, čím víc objednávek ale bude z týmu přicházet, tím větší slevu nám bude Sanasport poskytovat. Sleva je určena na zlevněné i nezlevněné zboží. V případě toho zlevněného se bude výše slevy vypočítávat takto:
– Pokud budete objednávat produkt, jehož sleva je nižší než 15 %, bude vám se slevovým kódem na 15 % navýšena.
– Pokud budete objednávat produkt, jehož sleva je vyšší než 15 %, kód můžete přesto uplatnit, protože Vám sice již žádnou další slevu nepřinese, nicméně v Sanasportu se kód resp. Váš obchod zaeviduje ve prospěch obratu našeho týmu a pomůže dříve přeskočit na další hranici s větší dlouhodobou slevou (další stupeň je 17% a následně finálních 20%)

 

JAK TO FUNGUJE

Vzhledem k tomu, že naše skupina vznikla v průběhu ledna a hodně dynamicky roste, nepodařilo se nám vyjednat univerzální podmínky a způsoby registrace a uplatnění slev. Částečně je to také tím, že každý z organizátorů/prodejců používá svůj vlastní registrační systém.

Pokud tedy budete mít zájem o registraci, napište na email rmt@upholding.cz název závodu či seznam závodů a distancí, kterých se chcete účastnit či požadovanou slevu na RunLAB, Sanasport apod. My vám odpovíme o způsobu registrace. Nejběžněji od nás dostanete kód k přihlášení.