Předplaťte si časopis RUN v Česku i na Slovensku

Proč číst časopis RUN?

Už 18let vám pomáhá, abyste byli vytrvalejší, rychlejší, hubenější, lépe najedení a zdravější. RUN je jediný český měsíčník o běhání, na jehož obsahu se podílejí přední odborníci, kteří připravují ty nejzajímavější informace o tréninku, výživě, výbavě i zdraví. S předplatným získáte o 15% nižší cenu než na stánku, časopis vám přijde pohodlně až do schránky, každoročně získáte tištěnou termínovku závodů zdarma a další níže uvedené výhody.

Každý měsíc si můžete na 100 stranách přečíst reportáže z nejzajímavějších závodů i rozhovory se zajímavými osobnostmi.

RUN magazine je hrdým mediálním partnerem Českého atletického svazu, České triatlonové asociace, Českého svazu orientačních sportů a FTVS UK.

Předplatné jako dárek:

Pokud máte, stejně jako my, problém, jaké dárky stále dokola vymýšlet a pořizovat svým nejbližším, věřte, že předplatným uděláte radost nejen jim, ale možná se nakonec i sami do našeho časopisu rádi začtete 😉

A výhody předplatného:

  • Každé číslo Vám dorazí jednoduše do schránky (časopis nemusíte shánět po trafikách, kde může být leckdy vyprodaný)
  • Váš časopis budete mít díky distribučním kanálům zpravidla o pár dní dříve
  • Nižší cena oproti pultovému prodeji o 15%
  • Každý rok zdarma oficiální tištěná termínovka závodů vydávaná českým atletickým svazem. Termínovka je vydávána pouze v limitovaném počtu 10.000ks a v roce 2017 obsahovala přes 1600 závodů.
  • Členové RUN magazine týmu mohou využívat slevy ve výši 5-10% u Sport-testeru a 10 % na nákup na SPORTOBCHOD.CZ (sleva na celý sortiment vč. zlevněného zboží). Napiš nám na mail rmt@upholding.cz. Zašleme ti slevový kód, který uplatníš při nákupu.
  • Každý předplatitel získá díky spolupráci RUN magazínu a Salmingu automaticky  slevu 20% (= 400 Kč) na RunLAB. RunLab je unikátní 3D běžecká diagnostika celého těla. Těchto diagnostik je pouze 5 na světě a jedna z nich od června 2018 i v Praze – stačí si o slevový kód napsat na email rmt@upholding.cz. Poté, co si zkontrolujeme, že jste předplatitelem, zašleme unikátní slevový kód. Termín diagnostiky si již vyberete podle svého volného času.
  • Každý předplatitel obdrží dárek v podobě jednorázového vstupného do Running Mallu (1x vstup do tréninkových prostorů, 1x běžecký trénink, lekce jogy, funkční trénink či fitness a 1x diagnostika došlapu a běžecké techniky) – stačí si o slevový kód napsat na email rmt@upholding.cz. Poté, co si zkontrolujeme, že jste předplatitelem, zašleme unikátní slevový kód. Termín diagnostiky si již vyberete podle svého volného času.
  • V průběhu roku výjimečné nabídky od našich partnerů a slevy na sportovní elektroniku a běžecké doplňky na sport-tester.cz
  • Speciální soutěže o produkty partnerů či startovné pouze pro předplatitele

 

Objednat předplatné v Česku

 

Na kterých stáncích/trafikách ho seženete:

RUN magazín je žánrový časopis, který více jak polovina jeho čtenářů předplácí. Náklad časopisu tedy neumožnuje být ve všech trafikách v ČR. Pokud časopis ještě nepředplácíte, podivejte se na interaktivní mapu prodejních míst ZDE a najděte podle své adresy to nejbližší vašemu domu. Nezapomeňte si však níže přečíst výhody předlatného a možná, že už  od dalšího čísla si necháš časopis posílat domů do schránky.

Chcete si přečíst RUN v digitální podobě? Jednotlivá čísla či roční předplatné můžete získat na tomto odkaze.

Děkujeme všem, kteří RUN magazín předplácíte

Pro vedení časopisu jsou předplatitelé pomyslnou kotvou, o kterou se mohou i v neklidných dobách opřít a spolehnout. Čím bude vyšší počet předplatitelů, tím lépe se nám bude plánovat a získávat pevnou půdu pod nohama k tomu, abychom se mohli pustit do novinek a větších inovací, které vyžadují kromě zapálené práce redakce i vynaložení nemalých investic.

Uděláme vše proto, abychom Vás i v další 15ti letech vedli bez větších bouří na cestě sportu, bez kterého se ani v jiných sportovních odvětvích neobejdete.