Nike láká na Human Race

Nike láká na Human Race

Praha se letos poprvé stane jedním ze tří desítek měst, ve kterých se v jeden den poběží charitativní běh na deset kilometrů Nike+ Human Race 2009. Vloni se do této největší běžecké události na světě zapojilo celkem 780 000 běžců z mnoha zemí světa.

Zúčastnit se můžete buď organizovaně nebo individuálně. Organizovaný závod se koná 24. října v pražské Stromovce, kde bude pro prvních 200 zaregistrovaných na www.nikerunnig.cz připraven běh na 10 kilometrů. Toho se zúčastní i známí sportovci a osobnosti a každý účastník navíc získá závodní tričko. Registrace na místě bude probíhat od 10:30 u červeného Nike+ Minivanu u Výstaviště a samotný závod odstartuje v 11 hodin.

Týž den se ale k této celosvětové akci můžete připojit prostřednictvím technologie Nikeplus. Stačí mít k dispozici Nike+ Sportband, případně Nike+ iPod Sport Kit. Pak stačí zaregistrovat se na www.nikerunning.com a připojit se k Nike+ Human Race.

Navíc při nákupu běžeckých bot Nike ve vybraných prodejnách v Praze, jejichž seznam najdete na www.nikerunning.cz, získá každý 50procentní slevu na Nike+ Sportband.