Nike vás zve na Nike Run To Love aneb oslavte 1. květen během!

Běžci se na pravidelné běžecké tréninky hlásí prostřednictvím aplikace na Facebooku – Nike+ Run Club Lokality. Na tréninku pak mohou vyzkoušet a otestovat nejnovější běžeckou kolekci obuvi nebo požádat o radu zkušeného trenéra. K dispozici je také zázemí obchodu Nike Prague, kde si běžci mohou odložit své věci.

Nike Run To Love Event je součástí přípravy na sportovní událost tohoto roku – běžecký závod We Run Prague 2012, který se uskuteční 1. září 2012. Pro všechny zájemce připravila Nike sérii pravidelných běžeckých tréninků, eventů a poraden, tak aby měl každý možnost dokonale se na závod připravit. Další informace o plánovaných akcích najdete na webových stránkách závodu – www.werunprague.cz/novinky nebo na naší fanouškovské stránce na Facebooku – www.facebook.com/nikerunningczsk.

Kompletní informace o pravidelných trénincích, nalezente na tomto linku: http://www.werunprague.cz/treninky-a-akce/

Nová kolekce běžecké obuvi pro léto 2012 – Nike představuje Nike Free
Boty inspirovány přirozeným pohybem

Myšlenka přirozeného pohybu nedá spát návrhářům Nike obuvi už od počátku tohoto tisíciletí. První boty z kolekce Nike Free byly představeny v roce 2004. Od té doby je designéři dále zušlechťují a vyvíjejí s cílem podpořit zážitek z přirozeného pohybu na různých běžeckých úrovních a v souladu s preferencemi běžců. Boty Nike Free mají po celé délce i šířce podrážky řezy, které dovolují mnohem větší rozsah pohybu, flexibilitu a díky tomu imitují pocit chůze na boso.

Letošní rok jsou v nabídce tři různé stylyNike Free Run+ 3

Nike Free Run+ 3 nabízí jedinečnou rovnováhu mezi flexibilitou, pohodlím a podporou.
Konstrukce Dynamic Fit obemkne klenbu jako rukavice a poskytuje podporu tam, kde to běžec potřebuje. Drážky po celé délce a šířce mezipodešve umožňují přirozený pohyb a napodobují charakteristiku běhu naboso. Tento model je kompaktibilní s technologií Nikeplus a v mezipodevši má prostor pro senzor Nike+.

Nike Free 4.0

Upravené drážky v podešvi, bezešvý svršek a tvarovaná vložka, která kopíruje tvar chodidla, to vše zvyšuje pohodlí při chůzi nebo běhu a přináší podporu, díky tomu tyto botky imitují ještě lépe chůzi na boso.

Nike Free 3.0

Na žebříčku od běhu naboso po tradiční běžecké boty je bota Nike Free 3.0 nejblíže pocitům jako při běhu naboso. Má bezešvý svršek vyrobený z flexibilní síťoviny, která zároveň poskytuje podporu, a lisovanou vložku, která kopíruje křivky nohy pro skvělé padnutí a pohodlí.

Jak Nike Free Run+ 3, tak Nike Free 3.0 mají drážky v oblasti klenby, což je u tohoto typu běžecké boty Nike Free novinkou. Šikmé zářezy v oblasti pod nártem v mezipodešvi podporují flexibilitu přirozeného pohybu a pomáhají posílit nohu.