Pozvánka na seminář FYZIOAktivní noha

Pozvánka na seminář FYZIOAktivní noha

Získejte stabilitu a dynamiku nohou a naučte se aktivně předcházet úrazům nohy a přetížení pohybového aparátu při sportech. Naučte se vnímat, ovládat a efektivně využívat své nohy.

– Zlepšení dynamiky a elasticity nohy

– Zvýšení celkové stability

– Zlepšení dopadu a odrazu

– Zamezení vzniku degenerativních změn a bolestivých stavů

Praktický workshop je vhodný pro profesionální i amatérské BĚŽCE, TRIATLONISTY, zastánce BOSÉHO BĚHÁNÍ a NORDIC WALKING a pro každého kdo má zájem o zdravý pohyb a aktivní přístup ke svému tělu a zdraví a chce odhalit tajemství geniální konstrukce nohou a jejich důležitosti pro celý pohybový systém.

Workshop vede fyzioterapeutka Lenka KAZMAROVÁ, učitelka švýcarského pohybového konceptu Spiraldynamik®, odborná redaktorka českého vydání knih o noze a pohybové soustavě „Zdravá chůze po celý život“, „Zdravé nohy pro vaše dítě a další“. V rámci workshopu budou k dispozici další 2 fyzioterapeutky přístupu Aktivní fyzioterapie. Omezený počet účastníků – max. 20 osob.br>

Datum: 27. 6. 2012 od 17:30 hod do 20:30 hod.

Cena: 780 Kč

Místo: FYZIO Aktiv – Centrum Aktivní Fyzioterapie, Komplex hotelu Olšanka – 2.p., Táboritská 23/1000, Praha 3

Kontakt: tel: 222 712 534, 774 939 169; email: Info@fyzioaktiv.cz, www.fyzioaktiv.cz

Na praktickém workshopu se seznámíte s důležitými informacemi o anatomické stavbě nohy a konstrukčních principech klenby nohy. Společně budeme hledat koordinaci pohybů v praktické práci s nohou. Objevíte anatomické a konstrukční souvislosti mezi nohou a kyčelním kloubem a celým našim pohybovým systémem. „Projdeme se“ od evoluce až k poznávání našich nohou. Připravte se na praktický seminář, kde se vám bude hodit pohodlné oblečení, ručník a bosé nohy.

Podrobnosti na www.fyzioaktiv.cz