Profesionální běžecká obuv a doplňky jsou k dostání za atraktivní ceny v outletovém centru Fashion Arena

Profesionální běžecká obuv a doplňky jsou k dostání za atraktivní ceny v outletovém centru Fashion Arena

V pražských Štěrboholích navíc všechen sortiment pořídíte za atraktivní outletové ceny, vždy minimálně o 30 % nižší než v běžné síti prodejen.

Pokud už nějakou dobu uvažujete o zahájení své běžecké kariéry a nevíte, čím začít, určitě se nejprve vydejte do specializované prodejny pro správnou běžeckou obuv. Starší univerzální tenisky totiž na běh opravdu nejsou to pravé. Nedávno otevřený obchod ASICS v outletovém centru Fashion Arena Outlet Center v Praze Štěrboholích nabízí nepřeberné množství obuvi pro všechny běžecké styly i typy běžců.

„Jsme velice rádi, že můžeme zákazníkům Fashion Areny představit naše běžecké a sportovní produkty,“ hodnotí otevření prodejny Asics Fernando Pina Mulas, vedoucí obchodu této značky a dodává: „V naší prodejně zájemci o běh naleznou výrobky značky Asics, známé především běžeckou obuví se speciálními technologiemi, ale také sportovní oblečení, běžeckou obuv a doplňky značky Onitsuka Tiger. Samozřejmostí je ochotný a dobře proškolený personál, který každému rád poradí. Věříme, že zákazníky naše nabídka zaujme a navíc ocení výhodné outletové ceny a řadu akcí, které během roku chystáme.“

ASICS
Nabídka této značky zahrnuje především sportovní obuv a oblečení, které splňuje jak přísná pravidla pro funkčnost, tak rovněž pro design. Tradice značky dlouhá přes padesát let spolu s neustálými inovacemi a vývojem přinesla řadu unikátních technologií, jako například odpružení GEL systémem či systém měkkého dopadu IGS. Díky těmto vylepšením patří produkty značky Asics mezi nejpohodlnější a nejefektivnější obuv a oblečení pro sportovce a aktivní zákazníky. Ostatně firemní motto „Ve zdravém těle, zdravý duch“ hovoří za vše.

ONITSUKA TIGER
Značka s moderní sportovní obuví je původem z Japonska a ve svém sortimentu nabízí kromě sportovních bot také kolekce sportovního oblečení a doplňků, ve kterých se snoubí funkčnost, praktičnost i originalita a svěžest značky.

Pražské outletové centrum Fashion Arena Outlet Center je největším outletovým centrem v České republice a nabízí po celý rok rozmanitý sortiment značkového zboží – od klasického a sportovního oblečení, přes obuv a doplňky, kosmetiku, hračky až po vybavení domácností – za ceny minimálně o 30 – 70 % nižší oproti nabídce běžných obchodů. V nabídce jsou dokonce obchody s  jízdními koly a fitness vybavením Olpran, kvalitní koupelnový textil a povlečení světoznámých značek Vossen a Billerbeck či kuchyňské nádobí Le Creuset.