S listopadovým Runem proti podzimní depresi

Pošmourné počasí a prudký nástup zimy vás určitě od běhu neodradí, mohou vám ale přivodit útlum v podobě sezónní afektivní poruchy, tzv. syndromu SAD. Jednou z jeho příčin je nedostatek světla, důsledkem pak mohou být ospalost, náladovost, vyšší chuť k jídlu a zároveň úbytek energie. Jak se tomuto nenápadnému podzimnímu nepříteli bránit? Pochopitelně během a také světlem! Účinný plán, jak nepodlehnout podzimní únavě, najdete v listopadovém Runu, který právě vychází.

Dozvíte se v něm dále, jak si naplno užít výhody podzimního běhu, do čeho se obléci a jak si vylepšit jídelníček. Přesvědčíme vás, že běžecké boty se mohou šít nejen v Asii, ale také v sousedním Německu a i přes svůj design jakoby z časů někdejší NDR vyprodávat do posledního páru.

Run má pro vás ovšem připravenou i pořádnou porci tréninku. Tentokrát se zaměříme na rozvoj tělesného jádra, tedy svalů v oblasti beder, kyčlí a pánve. Svalová harmonie v těchto partiích je totiž základem úspěchu v jakékoliv atletické disciplíně, během počínaje.

V Runu ale také najdete trénink pro běžce-lyžaře, kompletní plán péče o chodidla i reportáže a zprávy ze světa běhu. Pokusíme se vás také co nejobjektivněji provést kauzou jihoafrické běžkyně Caster Semenyaové obviněné z dvoupohlavnosti.
S listopadovým Runem, který vychází ve čtvrtek 22. října, se vám tak do rukou dostane 82 stran kvalitního čtení, při kterém se zcela jistě zahřejete.