5 důvodů, proč si musíte přečíst zářijový RUN

5 důvodů, proč si musíte přečíst zářijový RUN

Zářijové vydání RUNu už je na stáncích. 100 stran je opět nabitých těmi nejzajímavějšími informacemi z běžeckého světa! Vybrali jsme pro vás 5 článků, kvůli kterým si nesmíte toto číslo nechat ujít!

1. Ladíme formu
Běžecká forma je múza. Vzývaná, neochočitelná, proklínaná. Však také o ní mluvíme šeptem, aby se snad nevyplašila či neurazila. Přečtěte si, jak ji vyladit, abyste na podzim dosáhli skvělých výsledků!

2. Nové trendy v hubnutí
I hubnutí podléhá módě. Zdaleka však neplatí, že šíleným postupům z minulosti odzvonilo a dnes jsou všechny trendy vědecky podložené. Které z nich se tedy vyplatí následovat?

3. Protahování a výkonnost
V minulém čísle jsme psali o posilování a o tom, jak mohou jednotlivé oslabené svaly negativně ovlivňovat techniku. Tentokrát se podíváme na svaly zkrácené – jaký mají vliv na držení těla v běhu, jak se protahovat, a zda je protahování dobrým řešením pro každého.

4. Facebook nebo Instagram
Sociální sítě vládnou světu, a to i v běhání. Běžci se rádi pochlubí zajímavým výkonem, závodem nebo trasou, kterou běželi. Navíc se tu buduje i komunita. Jak se v tomto světě orientovat? A jaké profily musíte sledovat?

5. Muž, který porazil Hitlera
Sport je demokratický, nezná rozdíly mezi rasami. Ve sportu je možné, aby soupeři byli zároveň rytíři, kteří se vzájemně respektují. Tak to měli J.C. Owens, který vytřel zrak Hitlerovi, a německý atlet Lutz Long.

Seznam míst, kde si RUN koupit, najdete zde.

Větší radost nám ale uděláte, když si RUN rovnou předplatíte!