Březnový RUN právě vychází

Březnový RUN právě vychází

Nový RUN je na stáncích od 19. února. Co v něm najdete? Hlavním tématem je tentokrát maraton. Jak se na něj připravit, abyste nenarazili do zdi? Pro ambicióznější běžce máme drsné tréninky, které jim pomohou k vytouženým časům. Královské distanci se věnuje také rubrika „výživa“.

03_2015V dalších tréninkových článcích se dočtete, kolik kilometrů byste měli týdně absolvovat, jak na tréninkové pyramidy a jak běhat, když se zrovna nechystáte na žádný závod.

Začátečníci se dozvědí, jak důležitá je hodnota VO2max a proč by se měli nechat změřit ve sportovní laboratoři.

7 cest ke zranění, aneb Nejčastější chyby v tréninku. To je název článku o prevenci zranění.

V reportážích se podíváte do francouzské Bretaně a na britské ostrovy, kde Pavel Paloncý vyhrál ultra závod The Spine Race.

V rozhovorech jsme si povídali s Petrem Vitnerem, dvanáctinásobným mistrem republiky, a Pavlou Schornou, letní biatlonistkou a úspěšnou trailovou běžkyní. Elitní běžce sledujeme také v článku o bližícím se halovém mistrovství Evropy v Praze.

Ve výbavě jsme zkoumali, jak ekologické je běžecké vybavení. Co myslíte – je z pohledu přírody lepší běhat v bavlně, nebo chytrých materiálech? Také jsme otestovali novinku ASICSu, konkrétně model GEL-Nimbus 17.

Nová rubrika Rungirl je určena ženám (a vlastně i mužům), kteří chtějí běhat s kočárkem.

V březnovém RUNu toho samozřejmě najdete mnohem víc. Ani tentokrát jsme nevynechali rubriky jako historické okénko, triatlon nebo termínovka.

Ať se vám nový RUN líbí!

6 komentářů

 1. Dne 23.1. 2015 jsem jsem si u vás objednal a zaplatil předplatné časopisu RUN na rok 2015. Mohu se zeptat proč jsem doposud aktuální číslo neobdržel?

  Info o platbě je : uhrazeno 539 Kč, na váš účet číslo 1002052335/2700, var. symbol. 1534573524, konst. symb. 308.
  Předem děkuji za informaci.

  Aleš Kučera, tel. 723406696.

  1. Author

   Dobrý den,
   předplatné pro nás zajišťuje společnost SEND. Pokusíme se zjistit, kde je problém a určitě se ozveme.
   Hezký den,
   Michal Včeliš

 2. Dobrý den, až když jsem se po obdržení dubnového čísla trošku pozastavil nad „vynecháním“ dílu v seriálu o triatlonu, zjistil jsem, že mi nebylo doručeno březnové číslo časopisu. Únorové i dubnové číslo došly zcela v pořádku. Prosím o informaci, na koho se případně obrátit, není-li již pozdě. Děkuji a přeji pěkný den
  Michal Novák (VS platby 1430350960)

  1. Author

   Dobrý den,
   za vzniklý problém se omlouváme. Distribuci předplatitelům zajišťuje společnost SEND, se kterou vše dáme co nejrychleji dopořádku.
   Hezký den. Michal Včeliš, RUN

 3. Dobrý den, pokud si teď objednám předplatné časopisu RUN, dostanu jako dárek knihu M. Škorpila? Děkuji, J.T

  1. Author

   Dobrý den, předplatné a jeho distribuci pro nás zajišťuje společnost SEND (www.send.cz), kde Vám jistě sdělí také aktuální počet předplatitelů pro tento měsíc. Děkuji za pochopení. Hezký večer, Michal Včeliš

Comments are closed.