Doběhněte si pro červnový RUN

Červnové vydání RUNu už je na stáncích i na cestě k předplatitelům. Co si v něm budete moci přečíst?

01_titul_run_06_2015V tréninkových rubrikách se dočtete, jak trénovat podle laktátu a zlepšit se podle zátěžových zón. Dalším tématem je příprava těla na běh v horách. V reportáži se pak dozvíte, jak vám s vytrvalostí pomůže sprinterský trénink. Máme pro vás připraven posilovací trénink zaměřený na hýždě a hamstringy, které mají na výkonnost větší vliv, než si mnozí běžci myslí.

Poradíme vám, jakou zvolit závodní taktiku, když chcete zaútočit na osobák na pětce či desítce. U závodů zůstaneme i v rozhovoru s boxerem Lukášem Konečným, který má za sebou maratonskou premiéru, a v profilu Pauly Radcliffové, která má za sebou maratonskou derniéru.

V rubrice zdraví jsme se zaměřili na léčbu pomocí rázové vlny, ve výživě pak na stravování malých atletů. Otestovali jsme nové elasťáky od Pumy, které se chlubí zabudovanými kineziotejpy, a fitness náramek Garmin vívoactive.

V rozhovoru jsme si povídali s Tomášem Petrečkem, který se vrátil z několikadenního závodu v Číně. O běhání v horách píše také ultramaratonec Pavel Paloncý, který nám napsal své zkušenosti z Pyrenejí.

Ani tentokrát samozřejmě nechybějí rubriky jako Rungirl, Za rok na ironmana nebo Historické okénko, v němž najdete profil Haile Gebrselassieho.

Ať se vám červnový RUN líbí!