Připravte se na jarní závody s únorovým RUNem

Připravte se na jarní závody s únorovým RUNem

Právě vychází první letošní RUN, který vám pomůže nejen s tréninkem, výbavou, hubnutím, výživou či posilováním, ale také se s vámi podělí o to nejdůležitější – o radost z běhu. Co tedy v únorovém čísle najdete?

RUN_02_2016V tréninkových článcích najdete odpovědi na pět otázek, které si běžci nejčastěji pokládají. Dozvíte se také, jak trénovat v předjarním období.

Začátečníci najdou druhou část tréninkového plánu, podle něhož se mohou připravit na jarní Sportisimo 1/2Maraton Praha. Pokud jste nestihli první část, nevadí. Jestliže patříte mezi alespoň mírně pokročilé běžce, můžete začít od druhého dílu.

Pokud se chystáte na jarní závody, určitě budete ladit své tělo k dokonalosti. Přečtěte si, jak zhubnout před sezonou a neztratit přitom nic ze své výkonnosti.

V rubrice Posilovna tentokrát budeme cvičit s vynikající pomůckou TRX.

Olympijský medailista Lukáš Bauer připravil další díl své Školy běžeckého lyžování, tentokrát se zaměřil na bruslení.

Víte, jaká jsou nejčastější běžecká zranění. Nejenže vám je popíšeme, ale především vám poradíme, jak se jim vyhnout.

V rubrice výživa jsme se zaměřili na alternativní zdroje různých živin. Určitě jej ocení nejen vegetariáni, ale také běžci, kteří mají na různé potraviny alergii.

Pro nastávající maminky jsme připravili článek o tom, jak běhat během těhotenství.

Ani tentokrát samozřejmě nechybí pravidelné rubriky jako historické okénko (Hicham El Guerrouj), triatlon (silová příprava) či výbava (méně známé značky běžeckého vybavení).

Únorový RUN vyšel 21. ledna.