Uspějte na podzimních závodech se zářijovým RUNem

Uspějte na podzimních závodech se zářijovým RUNem

Zářijový RUN je od 25. srpna na stáncích i v poštovních schránkách předplatitelů. Co si v něm přečtete?

titul zariPodzimní závodní sezona je na spadnutí, Pavel Novák vám proto poradí, jak co nejlépe prodat svou formu na desetikilometrové trati. Příliš toho už teď dohnat nezvládnete, ale přece jen: něco málo pro sebe a své zlepšení ještě udělat můžete.

Pro nadcházející závodění se vám bude hodit i 7 tipů, jak umlčet svůj vnitřní hlas, když chce hlava zpomalit, přestože tělo by ještě mohlo běžet dál.

Pokud vám nestačí jen běhání a pošilháváte po triatlonu, určitě nevynechejte článek Petra Vabrouška, který se tentokrát zaměřil právě na začátečníky. Jaká je logistika prvního triatlonu a jak zvládnout obávané depo?

To Vanda Kadeřábková Březinová běžeckým novicům osvětluje, jak jim mohou v jejich běžeckém životě prospět prvky sprinterského tréninku. Týká se to i vytrvalců.

V končícím létě se ještě pořád můžete setkat s bouřkou. Poradíme vám, jak se v takové situaci (ne)chovat.

Vítek Pavlišta se tentokrát ocitl na druhé straně a místo role zpovídaného v rozhovoru se ujal psaní. Spolu se svou nejen běžeckou partnerkou Lucií se s vámi podělí o ty nejhezčí běžecké výlety v okolí Liberce, tedy v Jizerkách. A na své si přijdou i ti, co by tam chtěli řádně potrénovat.

Šestnáctiletá Nikola Bendová chce být lepší a lepší. V rozhovoru vám představujeme mladou nadějnou atletku, která na šampionátech do 17 let bojuje se světovou špičkou a na české úrovni již patří k nejrychlejším sprinterkám.

Šimon Cipro zase vyzpovídal Michala Vokrouhlíka, kterému se daří v běhu se psem i bez něj. Jak je možné, že si někdo jen tak mimochodem zaběhne půlmaraton za 1:13:07 se stovkou tréninkových kilometrů měsíčně?

Věděli jste, že můžete různými způsoby ovládat svoje geny? Mladý vědní obor jménem epigenetika ukazuje, že každý z nás má obrovskou moc ovlivňovat aktivitu svých genů a díky tomu zlepšit své zdraví, běžeckou výkonnost anebo třeba zhubnout.