Objednávejte RUN Premium – speciál k 10 letům časopisu

Objednávejte RUN Premium – speciál k 10 letům časopisu

V roce 2016 slaví RUN desáté narozeniny. K té příležitosti jsme připravili speciální číslo nazvané RUN Premium. Na 156 stranách najdete to nejlepší, co se na stránkách RUNu objevilo, zmapovali jsme proměnu běžecké scény a zaměřili jsme se také na aktuální trendy. 

RUNpremium2016Od roku 2006, kdy se RUN objevil na stáncích poprvé,  do konce roku 2016, jsme pro vás připravili celkem 93 čísel a popsali přibližně 8000 stránek. Vybrali jsme z nich vybrali 100 nejzajímavějších tipů z různých oblastí a zpracovali je do RUN Premium, kde najdete…

» 10 tréninkových plánů, díky kterým se připravíte na závody různých distancí;
» 10 tréninkových jednotek;
» 10 tipů, které vám pomohou zlepšit techniku běhu;
» 10 rad, díky kterým bude vaše tělo fungovat naplno;
» 10 výživových doporučení, která vám pomohou k maximálnímu výkonu;
» 3x 10 tipů, které vám pomohou s hubnutím
(10 taktických, 10 tréninkových a 10 živin);
» 10 dalších sportů, které se vyplatí zařadit do tréninkového plánu;
» 10 posilovacích jednotek.

Říká se, že svět se rychle mění. O běžecké sRPPNGcéně to platí dvojnásob. Zaměřili jsme proto také na proměnu výbavy. Jak se běžecké boty proměnily od doby, kdy byly na konci
19. století patentovány první tretry, přes tenisky z vaflovače slavného trenéra Billa Bowermana až pod dnešní ultralehké botky. Takto jsme zmapovali také vývoj oblečení, techniky nebo třeba českých běžeckých speciálek.

Samozřejmě jsme se zaměřili i na aktuální trendy, které hýbou běžeckým světem. Na nové postupy v oblasti tréninku, výživy, zdraví a triatlonu.

Pro rozhovor jsme vybrali muže, který má na proměně českého běhu obrovskou zásluhu. Prezident RunCzech Carlo Capalbo si s námi povídal třeba o tom, do jakých zahraničních zemí se chystá expandovat.

RUN Premium již na stáncích nenajdete, stále si jej ale můžete objednat domů. Napište si o něj na mail martina.smutna@boremi.cz. RUN Premium má 156 stran a stojí 99 korun.