Hledej březnový RUN na stáncích!

Na stáncích je březnové číslo RUN magazinu. Proč si ho nenechat ujít?

  1. Připravoval/a ses celou zimu poctivě a veškeré své úsilí směřuješ na blížící se půlmaratonské či maratonské výzvy? Vhodným prostředkem k ověření formy může být testovací závod. Vyber si ten správný závod!
  2. Návodů, jak trénovat, aby sis práve letos zlepšil osobák, už byla sepsána celá řada. Mnohem méně často se ale píše o tom, že cesta k hranicím vlastních možností trvá kolikrát roky. Kudy se vydat, pokud chceš osobáky atakovat nejen letos, ale třeba i za deset let?
  3. Jak vybudovat výkonnost, aby ti vydržela roky? Bavit se sportem můžeš i několik desetiletí. Zjisti, jak si v průběhu let zajistit, aby výkonost nejen nestagnovala, ale naopak rostla.
  4. O tom, jak funguje naše tělo při sportu, často rozhodují i naše každodenní aktivity. Pokud již máš techniku zmáknutou, správně došlapuješ, máš dobrou kadenci a napřímená záda, ale stále tě něco bolí, pak může být důvodem právě to, jak se ke svému tělu chováš mimo trénink.
  5. Legendární Emil Zátopek prý kdysi řekl: „Chcete-li něco vyhrát, běžte sto metrů. Chcete-li něco zažít, běžte maraton.“ A jako ve všem, i tady platí, že každý zážitek je nejsilnější, když je to poprvé. Jak to ale udělat, aby to byl zážitek nejen silný, ale i pozitivní?