Na co se těšit v říjnovém RUNu

Říjnové vydání RUN magazinu je již na stáncích! Přečti si, na co se můžeš těšit.

  1. Proč by i maratonci měli občas sprintovat? I když se zrovna připravuješ na 42 km dlouhou (nebo i delší) trasu, rychlostní trénink ti může jedině prospět! Přečti si, jaké výhody sprinterský trénink může přinést.
  2. Přemýšlel/a jsi někdy nad tím, jaký je život po boku elitního sportovce? Přečti si, jaký vliv má trénink elitních vytrvalců na partnerské soužití a jaké nástrahy a benefity to přináší.
  3. Skloubit trénink s prací není vždy snadné. Obzvlášť ve velkých městech, kde přesun do a z práce zabere spoustu času, který by se dal využít mnohem efektivněji – k tréninku. Spoj příjemné s užitečných a vyraz příště po svých!
  4. Chceš posunout svůj výkon zas o kus dál? Občas samotný trénink již nestačí. Klíčem k úspěchu je také správné nastavení intenzity zátěže. Právě zátěžové testy ti mohou pomoci k určení té správné intenzity tréninků. Jak vybrat v široké nabídce ten správný?
  5. Jsou tvé děti již ve věku, že tě můžou při tréninku nebo na závodech doprovodit? Pokud nadšení ze sportu sdílí s tebou, přečti si, jak by tvůj trénink od toho jejich měl lišit.