První RUN letošního roku je na stáncích

První vydání časopisu RUN v letošním roce je již na stáncích! Přečtěte si pět důvodů, proč byste si ho rozhodně neměli nechat ujít!

  1. Běhej efektivně a bez bolesti

Až 80 % běžců někdy v životě potká zranění. Příčinou však nemusí být přetížení ze samotného běhu. V novém seriálu úspěšného triatlonisty a fyzioterapeuta Petra Soukupa se dozvíte, jak zraněním předcházet. V únorovém čísle se zaměříme na kolena.

  1. Únorová křižovatka

Běžecká sezóna pomalu klepe na dveře a je na čase vytáhnout kalendář, závodní termínovku a rozhodnout se, co bude naším běžeckým cílem. Připravit se na pětku či maraton je zásadní rozdíl, který není radno podcenit.

  1. Běžecké skupiny

Chcete se v letošním roce posunout, ale samotnému ti občas schází motivace a odhodlání? Najdi si svou běžeckou skupinu a zažeň fádnost osamělých dlouhých běhů.

  1. 3 tipy jak přelstít JO-JO efekt

Koho by po Vánocích netrápilo nějaké to kilo navíc? Samotné hubnutí vyžaduje spoustu odříkání a sebediscipliny, ale ani ve chvíli, kdy dosáhneme kýžené váhy, nemáme vyhráno. Jak si váhu udržet?

  1. Hledáte v novém roce nové výzvy?

Ať už se chystáte na triatlon, orienťák, překážkový závod nebo zimní orienťák, v únorovém čísle naleznete tipy, jak se na takové závody připravit.

Seznam míst, kde si RUN koupit, najdete zde.

Větší radost nám ale uděláte, když si RUN rovnou předplatíte!