Vzhůru do nové běžecké sezóny s RUNem!

Vzhůru do nové běžecké sezóny s RUNem!

Dubnový RUN je na stáncích i v poštovních schránkách předplatitelů. Co tě v něm čeká?

Do nové sezóny s novými botami! Jak najít ty ideální? Otestovali jsme pro tebe 36 párů! Na 19 stránkách časopisu najdeš jejich velký přehled i s naším hodnocením. Které jsou nejpřirozenější pro naše chodidla, které nejlepépe tlumí či které vytáhnout do terénu? Na to najdeš odpověď v dubnovém RUNu!

Maraton už klepe na dvěře! Maratonskou vzdálenost není radno podcenit a na poslední chvíli už toho nelze moc dohnat. Zato chyb, které v této krátké době lze udělat, je celá řada. Na co si dát pozor a co nepodcenit? To se dozvíš v novém čísle časopisu.

Bolavý zadek trápí nejednoho běžce. Příčiny bolestí hýždí však lékař odhalí jen stěží. Triatlonista a fyzioterapeut Petr Soukup radí, jak běhat efektivně a bez bolesti. V novém díle seriálu se dozvíte, co je nejčastější příčinou problému s hýžděmi a jak je řešit.

Myslíš to s tréninkem vážně a chceš se v tréninku posunout? Tréninkový deník dává celému našemu snažení smysl a řád. Můžeme pak snadno vyhodnotit úspěchy ale i nezdary. Jak na to se dozvíte v dubnovém čísle RUNu.