5 důvodů, proč si musíte přečíst březnový RUN!

Březnové číslo časopisu RUN je již na stáncích! 100 stran je opět nabitých těmi nejzajímavějšími informacemi z běžeckého světa! Vybrali jsme pro vás 5 článků, kvůli kterým si nesmíte toto číslo nechat ujít!

TRPĚLIVOST VÝKON PŘINÁŠÍ

O půlmaratonu nepíšu do Run magazínu poprvé, má to ale svůj důvod. Je to totiž velmi zajímavý běžecký disciplína, a proto se dnes na ni zkusím podívat z různých úhlů pohledu.

OŠOUPANÉ BOTY. KDY JE VYHODIT? 

Jeden mění boty za nové málem po prvním větším zašpinění, druhý je oběhá do bezvědomí. Odhadnout optimální okamžik pro střídání stráží je ošidné. Liší se to kus od kusu, běžec od běžce. Stejně nesnadné je určit, kdy mají boty nadobro po sezóně. Je to věc citu. Ale nechá se. 

RED-S: HUBNUTÍ JAKO CESTA DO PEKEL 

Aneta Grabmüllerová byla nadějnou triatlonovou juniorkou, její kariéra však skončila předčasně kvůli nezvládnuté snaze dosáhnout „ideální“ váhy. Dnes už nejen znovu závodí, ale také pomáhá sportovkyním s poruchami příjmu potravy. Co by podle ní měl vědět každý, kdo se rozhodne zlepšit výkonnost snížením hmotnosti? 

TEST BĚŽECKÉ PODPRSENKY. ADIDAS BRA REVOLUTION!

Před pár dny adidas představil horkou novinku – řadu sportovních podprsenek. Jsou v ní kousky pro silový trénink, studiové lekce i denní nošení, nás ale pochopitelně nejvíc zajímalo, jak si povede podprsenka určená pro běh. 

JAK ZHUBNOUT? PŘEBARVIT TUK NA BÉŽOVO!

Zatímco bílý tuk je tkáň, kterou ve svém těle ve větším množství nechceme, hnědý a béžový tuk, to už je jiná káva. Platí totiž, že čím více ho v těle máme, tím jsme štíhlejší.

Seznam míst, kde si RUN koupit, najdete zde.

Větší radost nám ale uděláte, když si RUN rovnou předplatíte!