5 důvodů, proč si musíte přečíst květnový RUN!

Květnové číslo časopisu RUN je již na stáncích! Přes 100 stran nabitých těmi nejzajímavějšími informacemi z běžeckého světa! Vybrali jsme pro vás 5 článků, kvůli kterým si nesmíte toto číslo nechat ujít!

VELKÝ TEST NOVINEK BĚŽECKÉ OBUVI ANEB HLEDÁME NEJLEPŠÍ BOTY JARA 2023!

Čirá radost – tak by se daly popsat naše pocity z letošního velkého testu. Po dvou zoufalých covidových letech, kdy značky kvůli výpadkům výroby téměř neměly co nabídnout, nás letos zaplavily novinkami. Díky tomu ti můžeme nabídnout testy hned 52 párů!

6 PRAVIDEL PRO TVUJ DLOUHÝ BĚH

Ať už se připravuješ na ultra nebo trojku na dráze, bez dlouhých běhů pro rozvoj obecné vytrvalosti se neobejdeš. Jaká pravidla bys přitom měl dodržovat?

SLADKOSTI MĚNÍ NÁŠ MOZEK!

Čokoláda, zmrzlina, koblížka, dortík, chipsy,hranolky… také tě hned přepadá těžko zvladatelná chuť na podobnou dobrotu? Jediná cesta, jak z toho ven, je zkusit přeprogramovat svůj mozek. 

JAK TRÉNOVAT MEZI ZÁVODY?

Rád bys závodil každý měsíc, nebo dokonce každý týden, ale nevíš, jak se mezi starty udržovat v kondici? Nebo se ti dokonce stává, že první jarní závody ti vyjdou dobře, ale během sezóny se tvoje výkonnost zhoršuje? Možná je to tím, že v závodním období děláš nějaké tréninkové chyby.

TIMING PRO ÚSPĚŠNÉ HUBNUTÍ

Jíst méně kalorií, než vydáváme, je při hubnutí základ, úspěch našeho snažení však mohou ovlivnit i další faktory. Kromě nutričního složení naší stravy hodně záleží i na načasování jednotlivých jídel.