5 důvodů, proč si musíte přečíst říjnový RUN!

Podzimní číslo časopisu RUN je již na stáncích! 100 stran je opět nabitých těmi nejzajímavějšími informacemi z běžeckého světa! Vybrali jsme pro vás 5 článků, kvůli kterým si nesmíte toto číslo nechat ujít!

ZA 5 LET VÁM UKÁŽU

Dlouhodobé plánování je podmínkou toho, abys mohl dosáhnout svého výkonnostního maxima. Jak správě postupovat při tvorbě tréninkového a závodního kalendáře třeba na pět let dobředu?

ŠPATNÉ MYŠLENKY TVOŘÍ ŠPATNÉ VÝSLEDKY

Jak pracovat s myšlenkami před důležitým závodem? Jak lépe zvládat nepříjemné pocity na trati? A proč bychom se měli snažit optimálně mantálně nastavit na každý trénink? O tom všem jsme si povídali s mentálním koučem Marianem Jelínkem.

DOKÁŽE UMĚLÁ INTELIGENCE NAHRADIT TRENÉRA?

V poslední době se hodně diskutuje o tom, kde všude dokáže umělé inteligence nahradit práce člověka. Je tedy zcela logické, že se ptáme: „Budou mít trenéři ještě práci?

BĚHOVÝLET PLNÝ BAREV – TIPY NA NEJHEZČÍ TRAILOVÉ TRASY

V říjnu platí, že ať se vydáš do přírody kamkoliv, bude tam krásně. Jsou ale místa, která tě v tuto dobu okouzlí více než jiná. Pokud se tedy chystáš na podzimní běhovýlet máme pro tebe pár tipů.

NIKOTIN A SPORT, ANEB VYDRŽÍ UZENÝ PLÍCE VÍCE?

Nikotin se do těla nedostává jen z cigaret, lze ho přijímat i v jiných formách. A protože jde o stimulant, leckoho může napadnout, že by mohl zbyšovat sportovní výkonnost. Má tedy smysl ho začít užívat, nebo se mu spíš obloukem vyhnout?