5 důvodů, proč si musíte přečíst zářijový RUN!

Záříjové číslo časopisu RUN je již na stáncích! 100 stran je opět nabitých těmi nejzajímavějšími informacemi z běžeckého světa! Vybrali jsme pro vás 5 článků, kvůli kterým si nesmíte toto číslo nechat ujít!

VYSPI SE DO HUBENA 

Kdo málo spí, je unavený, takže mu to nemyslí ani neběhá – tato souvislost napadne asi každého. Jenže spánková deprivace má na naše zdraví dalekosáhlé důsledky a mimo jiné ovlivňuje i to, jak snadno budeme hubnout, či naopak tloustnout. 

ANTIKONCEPCE PRO BĚŽKYNĚ 

V průběhu roku jsme se podrobně věnovali hormonálních změn v době menstruačního cyklu na sportovní výkonnost a s tímto tématem souvisi téma antikoncepce. Která metoda je nejbezpečnější? A co zdravotní rizika? Kolik stojí antikoncepce? Na základě faktů srovnáváme šest nejpopulárnějších alternativ. 

JAK VYPNOUT PÍCHÁNÍ V BOKU

Zkušení běžci mohou tento problém bagatelizovat – jednoduše proto, že ho naposled zažili před mnoha lety. Jenže u začátečníků může být píchání v boku tak silné, že jim vezme radost z běhu, nebo je i dokonce donutí zastavit. 

ABECEDA MINERÁLŮ A VITAMÍNŮ. KTERÉ JSOU PRO BEŽCE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ?

Vyvážená strava s obsahem všech důležitých vitaminů a minerálů je základ pro udržení zdraví i budování výkonnosti. Připravili jsme pro tebe přehled těch nejdůležitějších z pohledu sportovní výživy. 

CESTA K OSOBÁKU.  RYCHLOSTNÍ TRÉNINK PRO VYTRVALCE!

Každý chce běhat rychle a cesta k tomu vede jedině přes optimální mix tréninku všech potřebných schopností. Samotný rychlostní trénink tu představuje jen třešničku na dortu, která je ale pro konečný výkon zásadně důležitá. Jak tedy na něj? 

 

Seznam míst, kde si RUN koupit, najdete zde.

Větší radost nám ale uděláte, když si RUN rovnou předplatíte!