5 důvodů, proč si musíte přečíst zářijový RUN!

5 důvodů, proč si musíte přečíst zářijový RUN!

Záříjové číslo časopisu RUN je již na stáncích! 100 stran je opět nabitých těmi nejzajímavějšími informacemi z běžeckého světa! Vybrali jsme pro vás 5 článků, kvůli kterým si nesmíte toto číslo nechat ujít!

VÝŽIVA PRO PEVNÉ ŠLACHY

Trápí tě opakovaná zranění a chronické bolesti šlach? Potřebuješ se po zranění šlach vrátit rychle do formy? Tady je pár tipu z oblasti výživy, které ti mohou výrazně pomoci.

PETR PECHEK: V MARATONU SE NA ZÁZRAKY SPOLÉHAT NEDÁ

Nevyniká vytříbeným běžeckým stylem. Na první pohled je urputný, už v půli závodu se zdá být na pokraji sil. Ve skutečnosti si na něm vylámal zuby nejeden ctižádostivý soupeř. Petr Pechek to sice kvůli vrozené skromnosti nekřičí do světa, nicméně už hezkých pár let je svým způsobem legendou.

INZULIN A HUBNUTÍ

Hladinu inzulinu v těle jsou zvyklí řešit hlavně diabetici, na tento hormon vylucčvaný slinivkou břišní by ale měli zaměřit svou pozornost i všichni, kdo by rádi shodili nějaké to kilo. Právě inzulin totiž může být důvodem, proč se hubnutí nedaří.

TRÉNINK DĚTÍ. JAK Z POTOMKŮ VYCHOVAT ÚSPĚŠNÉ VYTRVALCE?

Trénovat děti není stejné jako trénovat dospělé. Děti totiž nejsou „malí dospělí“. Vyvíjejí se a rostou, na což bychom měli při jejich trénování brát ohled. Každé jejich vývojové období je navíc specifické a ve sportovní přípravě to musíme zohlednit.

DALŠÍ VÝBUCH! JAK SE VYROVNAT SE SÉRIÍ NEÚSPĚŠNÝCH ZÁVODŮ?

Zná to každý z nás: jakmile se ti začne dařit, jsi na vlně. Bohužel tomu tak bývá i naopak, tedy několik neúspěchů v řadě natolik srazí tvé sebevědomí, že přijde vlna opačná – vlna proher a beznaděje. Jak se tedy co nejlépe přenést přes sérii neúspěšných závodů.