Jak si běhání oblíbit za 5, 10, 15 týdnů? Tip i pro zaryté odpůrkyně běhání. Kurzy od Jdu běhat.

Jak si běhání oblíbit za 5, 10, 15 týdnů? Tip i pro zaryté odpůrkyně běhání. Kurzy od Jdu běhat.

Unikátní koncept běžeckých kurzů Jdu běhat, který vás bude bavit, ať už s běháním teprve začínáte nebo běháte, ale chcete se naučit uběhnout dál, pilovat styl a dozvědět se víc. Na téma motivace toho bylo napsané už hodně. Tohle je tip na běžecké kurzy pro ženy v Praze a Brně s trenéry a skupinou běžkyň, které jsou na tom podobně jako Ty. Zázemí, kde se převlečete a necháte notebook, když jdete rovnou z práce. Sprcha, abyste mohly pokračovat do víru noci. Trenér, který poradí, jak dýchat, aby nechytaly křeče do boku, co na sebe i jak správně našlápnout. Skupina holek, kde se budete cítit dobře. Tréninky, které jsou pokaždé jiné.

Kurzy vás budou nejen bavit, ale i se v nich hodně dozvíte. Trenéři, kteří vás povedou, budou vysvětlovat, motivovat, opravovat, chválit, odpovídat na dotazy… prostě si s nimi užijete parádní podzim v rytmu běhu. Nenechávejte své tenisky ležet v koutě a chytněte si ještě volné místo na některém z kurzů na ➜www.jdubehat.cz

První kurzy začínají už tento týden. Kurzy se rozbíhají ze zázemí poblíž parků v Praze a v Brně. V Praze se rozbíhá Kunratický les, Modřany, Hostivař, Stromovka, Hvězda, Černý most a Malešice. V Brně Anthropos, Lužánky a Komárov.

„Na základce mi běh zprotivili u měřené patnáctistovky.“ „Běhání nesnáším.“ Věty, které na začátku kurzů od běžkyň často zaznívají. Skvělí a srdeční trenéři z Jdu běhat učí nejen správně běhat, ale i jak si běh oblíbit a přebít i třeba ne zrovna fajn zážitky ze základky.

Nedej se, přidej se a rozběhni se… www.jdubehat.cz