NA CO SE TĚŠIT V ČERVENCOVÉM RUNU?

Léto je tady a spolu s přívalem sluníčka ti přinášíme nové číslo magazínu RUN! 100 stran plné novinek, informací a zajímavostí s běžeckého světa! Tady je výběr, co tě v novém čísle čeká:

ZÁVOD MÍSTO TRÉNINKU: 4 ZPŮSOBY, JAK HO POJMOUT

 Po dlouhé pauze se konečně můžeme naplno vrhnout do závodění a užívat si radost ze vzájemných soubojů se skutečnými lidmi. Jak to ale udělat, aby nám časté letní závodění nenarušilo přípravu na podzimní vrcholy? Chce to většinu závodů pojmout tréninkově a chytře je zakomponovat do přípravy. 

FANDI ČESKÝM BĚŽCŮM NA OLYMPIÁDĚ! 

Sice o rok později, se spoustou opatření a nejistou diváckou účastí, ale přece – Olympijské hry v Tokiu se blíží! Komu z českých běžců můžeš na přelomu července a srpna fandit? A jak se atleti na tento sportovní svátek připravují? 

DOVOLENÁ JAKO SOUSTŘEDĚNÍ

Řada běžců chce o dovolené nejen nevypadnout z tréninku, ale dokonce ji plánuje částečně využít i jako soustředění. Jenže skloubit dovolenkové radovánky,  čas s rodinou i zasloužený relax s navýšeným tréninkovým úsilím, může být dost složitý úkol. Připravil jsem proto několik rad a tipů, jak na to. 

REKLAMACE BOT, KDY MÁ SMYSL?

Obchodní zákoník hovoří o právech a povinnostech prodávajícího  i nespokojeného kupujícího jasnou řečí. U běžeckých bot ale posouzení reklamace zase tak jednoznačné nebývá, a to  i proto, že za některé typy poškození může více než špatná kvalita boty třeba i špatná technika běhu nositele. 

VÝŽIVA PRO RYCHLEJŠÍ REGENERACI

Plánuješ si dát v létě pořádně do těla? Pak nesmíš zapomenout na správnou regeneraci. Do ní ovšem Nepatří jen odpočinek, dostatek spánku a regenerační procedury. Zcela zásadní roli tu hraje i tvoje výživa.