Na co se těšit v dubnovém RUNu?!

Dubnové vydání časopisu RUN je již na stáncích! Přinášíme vám 5 nejzajímavějších článků, kvůli kterým byste si RUN určitě neměli nechat ujít. 

DNESKA SE MI FAKT NECHCE

Každému se někdy nechce jít běhat. Jenže když se zeptáš jakéhokoliv elitního bežce, co v takové situaci dělá, velkou pravděpodobností ti odpoví něco ve smyslu: „Prostě se zvednu a jdu běhat.“ Právě tohle je totiž nezbytnost, pokud se chceš dostat na vrchol.

DESATERO PYLOVÉHO ALERGIKA

Zatímco většina běžcu vítá jaro s nadšením, pyloví alergici s vděčností vzpomínají na tuhé mrazy. Při dodržování základních pravidel je ale možné negativní dopad kvetoucích rostlin zmírnit.

JAK PŘEDVÉST NA TRATI MAXIMUM MALÝ PRŮVODCE ZÁVODNÍ TAKTIKOU

Poctivý trénink je základ, pro konečný výsledek v závode je ovšem neméně důležitá i zvolená taktika. Ta totiž rozhodne, zda předvedeš výkon na hranici svých možností, průměrný výsledek, nebo totální propadák. Zde je malý návod, ja

k zvládnout závodní taktiku bez ohledu na distanci.

PETR PECHEK TESTUJE NOVÉ ASISCS GEL-NIMBUS 24. JAK DOPADLY V TESTU?

Už téměř čtvrt století platí jedna jistota: Přišlo jaro a jsou tu nové Nimbusy. Jedna z vlajkových lodí značky ASICS se totiž letos v názvu pyšní úctyhodnou číslovkou 24. Jak novinka obstála v našem testu?

JAK ZRYCHLIT A NEUBLÍŽIT SI

S jarem přichází síla, chuť se do toho opřít a chystat se na závody. Když chceš zrychlit, bez intervalových tréninku a dalších rychlých běhů se neobejdeš. Jenže čím víc makáš, tím je tělo unavenější, křehčí a riziko zranění roste. Jak to tedy zařídit, abys byl(a) rychlejší, ale tělo běhalo se stále stejnou lehkostí?