Představujeme ULTRABOOST 21 – Ikonické běžecké boty od adidas, se kterými zažijete příval enegie

Značka adidas uvádí ULTRABOOST 21 – aktualizovanou verzi nejúspěšnější běžecké řady bot v historii značky. Nový model v sobě snoubí odvážný design s nejnovějšími technologiemi pro celkové zlepšení výkonu. Především však představuje dokonalou rovnováhu lehkosti, pohodlí a odpružení a přináší o 6 % více BOOSTU než předchozí model ULTRABOOST 20 pro ještě lepší návratnost energie.

Při vývoji boty tým předních produktových designérů a vývojářů velmi úzce spolupracoval s komunitou běžců a testerů, díky čemuž se podařilo vytvořit novou siluetu, která přetváří původní model ULTRABOOST.

Bota plná inovací

Zásadním pokrokem u modelu ULTRABOOST 21 je nová generace stabilizačního prvku torsion system – technologie adidas LEP (Linear Energy Push), která o 15 % zvyšuje tuhost v ohybu špičky pro ještě větší dynamičnost. Tato technologie společně s patentovanou technologií mezipodešve BOOST, která má nyní díky zvýšené patě o 6 % více kapslí BOOST, poskytuje běžcům s každým došlapem nejen větší pohodlí, ale také skvělou návratnost energie.

Ekologický a ultralehký svršek

Model ULTRABOOST 21 má svršek PRIMEKNIT+ s ještě preciznějším úpletem. Ten zajišťuje lepší stabilitu a pohyblivost a díky tomu i maximální komfort, a to v ultralehkém provedení. Navíc je svršek boty vyroben ze špičkového funkčního recyklovaného materiálu PRIMEBLUE, který obsahuje více než 50 % příze Parley Ocean Plastic a pokračuje tak v plnění závazku udržitelnosti značky adidas.

Více informací najdete na adidas.cz