S FitFab Strong do formy

S FitFab Strong do formy

Jak rychle zhubnout? Jak se dostat rychle do formy? Jak to vše udělat s co nejmenší námahou? Tak na to vám nikdo neodpoví, ale jak to udělat zábavně, efektivně a zdarma, s tím vám ukáže videoprogram známé trenérky Andy Pavelcové.

Program je originální v tom, že je to první profesionálně vytvořený program v češtině, natočený na 4 kamery a doprovázený živou hudbou DJe s bubeníkem. Fitfab Strong se natáčel v holešovické Továrně, která dodala celému programu originální nádech a jednotlivá videa tak nejsou jen dřina, ale i pěkná podívaná.

„Chtěli jsme vytvořit něco naprosto unikátního a ukázat lidem, že i ty nejlepší věci v životě mohou být zadarmo. Dali jsme dohromady tým sportovců a fitness influencerů, kteří do toho šli s nadšením a chtějí lidi zvednout z gauče a rozhýbat je. Projekt je zcela nekomerční, naším cílem je rozhýbat celou republiku a ukázat lidem, že cvičení může být i zábavné a dostupné každému. Já osobně jsem si tím splnila svůj životní sen.“ prozradila Andy Pavelcová, autorka projektu.

Program Fitfab Strong se skládá z 6 různých videí, zaměřených na jednotlivé části těla, která se podle plánu cvičení opakují. Na výběr jsou dvě varianty obtížnosti, na své si tak přijde začátečník i pokročilý sportovec. V programu se střídají lekce posilovací, kardio, při kterých se každý zapotí, části protahovací a dokonce i taneční.

Na programu se podíleli známí fitness influenceři jako David Pártl, Aneta Synková nebo Michaela Mrázková, nechyběla ani známá běžecká dvojice Running2.

Celý program naleznete na stránkách: http://fitfabstrong.cz

Trailer k Programu: