Testni karbon na 101 % spolu se sportobchod.cz

Testni karbon na 101 % spolu se sportobchod.cz

Tuhle raketu musíte zkusit. První karbonová běžecká bota, která něco vydrží. Představujeme vám Craft CTM Ultra Carbon a chceme, abyste si ji vyzkoušeli na své domácí trase. Pospěšte si, na sportobchod.cz zkoušíme jen měsíc!

Jak to funguje?

  • kupte si karbonový model běžeckých bot Craft CTM Ultra Carbon nebo model bez karbonu Craft Pro CTM Ultra (platí i pro dámskou verzi obuvi)
  • naběhejte v nich po silnici nebo v terénu až 60 kilometrů
  • nechejte si je, nebo nám je do 14 dnů vraťte a my vám pošleme zpátky všechny peníze

Proč 101% test?

Protože takhle důkladně si boty nevyzkoušíte ani na prodejně. Ve SportObchod.cz víme, že vybírat si běžeckou obuv přes e-shop je složitější, už loni na podzim jsme vás v rámci Programu Antivirun nechali zkoušet všechny naše běžecké boty.

A teď jsme také první a jediní, kdo vás nechá naostro vyzkoušet botu s karbonovým plátem. Závodní speciály Craft CTM Ultra Carbon a nekarbonový model CTM Pro Ultra se už těší na vaše nohy!

Nová geometrie běžecké boty

Craft si razí svou vlastní cestu dlážděnou karbonovými pláty. Žádná napodobenina nebo kopie, ale úplně nová geometrie běžecké boty. Mějte odvahu být o kousek rychlejší a vyzkoušejte Craft CTM Ultra Carbon.

Na silnici i do terénu

Craft CTM Ultra Carbon mají jednu obrovskou výhodu, oproti svým karbonovým konkurentkám – univerzálnost využití. Můžete v nich trénovat na silnici i středně těžkém terénu a těžit z výhod karbonového plátu kdekoliv se vám zachce.

Nabitá technologiemi od podrážky po tkaničky

Základ úspěchu Ultra Carbonů spočívá ve vysoké podešvi z pěny Vault FoamTM, která je měkká, pohodlná a zároveň se vyznačuje vysokou návratností energie. Hlavní role se ale ujal karbonový plát Ultra Carbon PlateTM. Ten botě propůjčuje dynamiku a rychlost. Charakteristické rozdělení v oblasti špičky dovoluje prstům a chodidlu v botě přirozeně pracovat, což oceníte právě v terénu.

Pravidla Testni karbon na 101 %

  • Platí na dva modely běžeckých bot Craft CTM Ultra Carbon a Pro CTM Ultra pro objednávky s maximálně 1 ks těchto běžeckých bot vytvořené od 1. 4. Boty nelze zakoupit přes splátkový prodej Hello Bank.
  • Boty smíte zkoušet na silnici a v lehčím terénu (nikoliv hory) a naběhat v nich až 60 km.
  • Když vám bota nesedne, vrátíte nám ji. Vyčištěnou, s (ustřiženými) cedulkami a v originální krabici do 14 dní od převzetí. Do reklamačního formuláře uveďte poznámku „testni karbon“.
  • My vám po přezkoumání vyplatíme cenu, kterou jste za boty zaplatili. Nesnažte se proto prosím v botách naběhat víc, poznáme to.
  • Doprava k vám je ZDARMA dopravu od vás platíte.