ADIDAS ADIZERO ADIOS PRO 2: čeká vás nejrychlejší běh v životě

ADIDAS ADIZERO ADIOS PRO 2: čeká vás nejrychlejší běh v životě

Začátkem září byla uvedena nová verze nejrychlejší boty značky adidas. V loňském roce model ADIZERO ADIOS PRO debutoval s velkým ohlasem a hned se v něm překonávaly světové rekordy. Ten svůj můžete stanovit i vy na Výstavišti, kde je možné si do 23. září tento model otestovat a zaběhnout v něm nejrychlejších 40 metrů v životě.

V návaznosti na uvedení novinky se v neděli 12. září v sídle společnosti adidas v německém Herzogenaurachu uskutečnil závod ADIZERO: ROAD TO RECORDS, kde se více než 80 sportovců adidasu, včetně RunCzech Racing Teamu, pokusilo překonat světové rekordy. A to se bezesporu povedlo – v závodech žen na 5 km a 10 km padly hned dva světové rekordy. Agnes Jebet Tiropová vytvořila nový ženský světový rekord na 10 km s časem 30:01, kdy z 19 let starého rekordu ukrojila 28 sekund. Etiopanka Senbere Teferiová pak překonala světový ženský rekord na 5 km o 15 sekund časem 14:29.
ADIZERO_ROAD_TO_RECORDS_265.JPG
A závody budou pokračovat i u nás. Od pondělí 13. 9. do čtvrtka 23. 9. si bude moci každý, kdo miluje svižný běh a rychlost, vyzkoušet novinku ADIDAS ADIZERO ADIOS PRO 2 a zaběhnout si v ní nejrychlejší sprint svého života. Na Bruselské cestě na Výstavišti pro vás totiž adidas a RunCzech postavily speciální měřenou běžeckou dráhu na 40 m, kde si v botech adizero můžete zkusit, co to znamená běžet jako vítr na maximum.
adizero Fast Track 10 .JPG

ADIZERO ADIOS PRO 2 – rychlost na prvním místě

Boty ADIZERO ADIOS PRO 2 byly vyvinuty ve spolupráci s nejrychlejšími světovými dálkovými běžci a přinášejí především jednu zásadní změnu – nižší hmotnost. Obsahují dvě přepracované vrstvy lehké mezipodešve LIGHTSTRIKE PRO, která nabízí vylepšenou konstrukci pro plynulý a dynamický přechod od paty ke špičce, optimální odpružení a výbušnost. Pět karbonových dílů ENERGYRODS, charakteristických pro tento model zaručuje perfektní spojení nohy s botou a zamezuje tak ztrátě cenné energie. Částečně recyklovaný ultralehký svršek CELERMESH 2.0 je zárukou prodyšnosti, flexibility a lehkého zpevnění. Nedílnou součástí modelu je i podrážka z gumy CONTINENTAL, která nabízí perfektní trakční zónu pro rychlejší akceleraci. Nová lehká konstrukce paty udržuje nohu pevně zajištěnou protiskluzovým uchycením a její měkčí struktura zvyšuje pohodlí při nošení. Ambice tohoto modelu je jasná – být těmi nejrychlejšími botami na světě.
Adizer Adios PRO 2_.jpeg

Sledujte #adizeroadiosPro #WTFASTER a @adidasrunning a web www.adidas.cz