Dražba od 1,-Kč SUUNTO 9 BARO TITANIUM!

Dražba od 1,-Kč SUUNTO 9 BARO TITANIUM!

Pojď s námi vyzkoušet nový nedělní formát a zúčastni se dražby o hodinky SUUNTO 9 BARO TITANIUM!

Přemýšleli jsme, čím prokládat vaše/naše oblíbené nedělní soutěže, a napadlo nás přidat nedělnímu večeru trochu adrenalinu. Dražby jsou dnes populární a každý, kdo se už nějaké dražby účastnil, potvrdí, že jde o celkem zábavnou věc. Jednou za čas pro vás seženeme jednu zajímavou sportovní hračku, a tu si budete moci v dražbě začínající na 1,-Kč vydražit. Hodinky jsou úplně nové a mají plnou záruku.

Pravidla dražby:  Označ příspěvek k dražbě na naší facebookové stránce jako ‚to se mi líbí‘ a do komentáře napiš výši tvého příhozu a nejvyšší místo, kam si kdy vyběhl. Příhoz by měl být jako u každé jiné dražby vyšší, než aktuálně nejvyšší podání (při přihazování doporučujeme seřadit komentáře pod příspěvkem od nejnovějších, abyste měli jistotu, že přihazujete opravdu nejvyšší příhoz). Dražíme do úterý 9.11.2021. Dražba končí ve 21:00 hod. a nejvyšší částka vyhrává! Pokud přihodí někdo 5 minut před koncem dražby, prodlužuje se dražba o dalších 5minut.

Suunto 9 jsou bezesporu jedním ze zlomových modelů značky Suunto. Jsou určené pro sportovce, kteří od svých sportovních hodinek požadují to nejlepší. Jsou vyrobeny pro dlouhý, náročný trénink, závodění a extrémní dobrodružství. Test hodinek nalezneš ZDE.