Nové GPS hodinky pro sportovce i dobrodruhy: Suunto Spartan Ultra

Dlouho očekávaná generace nových sportovních hodinek je tady. Suunto představuje model Spartan Ultra, prémiové multisportovní GPS hodinky pro sportovce i dobrodruhy.

„Po modelu Ambit3 se nás lidé často ptali, co nového připravíme,” říká Sami Arhomaa, výkonný ředitel značky Suunto. „Nyní je nám velkým potěšením představit novou generaci modelu Suunto Spartan, která je určena sportovcům i dobrodruhům.“

„V rychle vyvíjejícím se světě jsou sportovci zaplaveni ohromným množstvím informací, proto potřebují lepší nástroje, které jim pomohou dosáhnout jejich cílů efektivněji,“ vysvětluje Arhomaa. „Lidé, které žene vpřed touha po progresu, chtějí vědět, jestli dělají věci správně. Spartan jsme proto postavili na základě informací, které jsme získali z rozhovorů s atlety a trenéry po celém světě. Jsme přesvědčeni, že funkce nového Suunto Spartan Ultra jim pomohou k pokroku, který překoná jejich očekávání.“

Pro dobrodruhy

Hodinky Suunto Spartan Ultra jsou ručně vyráběny ve Finsku a byly postaveny tak, aby odolaly jakýmkoliv podmínkám. Vodotěsné jsou až do hloubky 100 metrů, disponují odolným dotykovým displejem, který je čitelný z jakéhokoliv úhlu a dokonce také na sluníčku. Vyrobeny jsou z polyamidu obsahujícího skelná vlákna, titanu a nerezové oceli. Při dobrodružství využijete navigaci, informace o nadmořské výšce, digitální kompas i bezkonkurenční výdrž baterie.

Pro sportovce

Suunto Spartan Ultra jsou skutečně multisportovní hodinky. Disponují GPS, měřením tepové frekvence a vestavěným akcelerometrem. Díky tomu budete mít přesné informace o svém tréninku a progresu. Hodinky nabízejí řadu sportovních režimu, například pro triatlon, plavání, jízdu na kole, běh nebo zimní sporty. Jako běžci si můžete vybrat z několika režimů, ať už se chystáte na dlouhý trénink, intervalový běh nebo třeba trail. Suunto Spartan Ultra poskytuje také přehledy o celkové zátěži a stavu regenerace. Můžete tak sledovat své pocity po každém tréninku.

Kromě toho dokáže Suunto Spartan Ultra monitorovat vaši celkovou denní aktivitu 24/7, počítá kroky, kalorie i čas, který strávíte v pohybu. Můžete je také spárovat s aplikací Suunto Movescountu App pro chytré telefony.

spartan_collection_watches

Jen si vybrat

Kolekce Spartan Ultra zahrnuje čtyři modely: Suunto Spartan Ultra All Black Titanium, Suunto Spartan Ultra Stealth Titanium, Suunto Spartan Ultra White a Suunto Spartan Ultra Black. Každý je k dispozici s inteligentním senzorem pro snímání tepové frekvence i bez něj.

O Suunto Spartan Ultra si můžete vice přečíst zde

komerční prezentace