Podzimní trénink v tempu RUN PUMA

Proměnlivé podzimní počasí dodává běhu úplně nový rozměr a otevírá každému možnost ještě více překonávat své hranice. Základem komfortního podzimního běžeckého tréninku je mít kvalitní vybavení. Odstartujte proto svůj podzimní trénink naplno s novou generací tenisek NITRO z řady RUN PUMA, ve kterých běhají také čeští top maratonci Vít Pavlišta či Marcela Joglová. Shrnuli jsme po vás ty nejzásadnější novinky, které ocenil také prestižní běžecký magazín RUNNER‘S WORLD.

Deviate NITRO 2

Podzimní běžecká sezóna se neobejde bez nové generace karbonových bot Deviate. PUMA představila vylepšenou novinku Deviate NITRO 2. Překvapí vás inovativními technologiemi, které oceňují i české běžecké špičky jako je maratonec Vít Pavlišta nebo olympionička a maratonská běžkyně Marcela Joglová. Oblíbený model běžeckých tenisek nabízí hned několik novinek. Jednou z nich je lepší odezva a dokonalejší odpružení (oproti původnímu modelu) a to díky prémiové pěně NITRO, kterou doplňuje vylepšená karbonová vrstva PWRPLATE. Ta slouží k maximálnímu přenosu energie při odrazu a díky asymetrickému provedení pracuje s přirozenou biomechanikou vašeho těla. Společně s tenkou spodní vrstvou podrážky PUMAGRIP-LT teniska perfektně přilne k velkému množství povrchů, dokonale pruží a zároveň tlumí náraz pro největší účinnost vašeho běhu. Bezpečí a pohodlí při běhu na jakoukoliv vzdálenost umožňuje také odolnější polstrovaný svršek, který skvěle přilne kolem kotníku a zabraňuje proklouzávání paty. Model zaujme také reflexními prvky pro trénink v jakoukoliv denní dobu. Ať vyrazíte na krátký běh nebo třeba maraton, Deviate Nitro 2 vás rozhodně nezklamou. Novinka Deviate NITRO 2 získala již podruhé za sebou ocenění od redaktorů prestižního běžeckého média RUNNER‘S WORLD v průvodci podzimní běžeckou obuví.

„Vyzkoušel jsem prakticky všechny karbonové boty, co jsou na trhu. Každé jsou trochu jinak pojaté – PUMY jsou spíše měkčí a komfortnější. Hodně pozitivně hodnotím jejich stabilitu – nejsou tak vysoké a díky tomu jsou hlavně na kostkách o dost stabilnější,“ říká český maratonec Vít Pavlišta

Deviate Nitro Elite

Deviate Nitro Elite Racer potěší každého vášnivého závodníka. Teniska je navržena pro ty nejnáročnější běžce s vlastnostmi pro překonávání rekordů, zejména pro podporu v den závodů. Špičková technologie NITRO ELITE obsahuje dvě vrstvy superkritické pěny na bázi peba napuštěné plynným dusíkem pomocí inovativního procesu. Společně s technologií INNOPLATE z tepelně tvarovaných karbonových vláken nabízí maximální odezvu, tlumení a extrémní lehkost při každém závodu. Tyto vlastnosti posouvají model na novou úroveň a zaručují rychlost a efektivitu běhu. Odolná pryžová směs PUMAGRIP-LT navíc zaručí trakci po celém povrchu a ty nejvýkonnější odrazy. Design potěší svým přiléhavým střihem a prodyšnou síťovinou pro největší komfort při každém závodu. Ženy ocení i siluetu navrženou přímo pro ženské chodidlo. S Deviate Nitro Elite Racer máte šanci překonat sami sebe a odstartovat podzim ve velkém stylu. 

RUN XX

Vyběhněte do podzimní sezóny tou správnou botou. Model RUN XX je stvořen přímo pro ženy a upřednostňuje jejich potřeby. Tenisky se symbolickým názvem v podobě pro ženy specifické sekvence DNA – dvojitého chromozomu X – jsou vytvořeny na míru přímo pro ženské chodidlo. Nabízí charakteristický střih a odolnou mezipodešev NITRO a přináší tak perfektivní kombinací lehkosti a odolnosti. Pokročilá pěnová technologie NITRO navíc zajistí vynikající odezvu a tlumení. Podpůrný systém RUNGUIDE poskytne také stabilitu při běhu na delší vzdálenosti. Tvarovaná klenba a design, který obepíná ženské chodidlo v oblasti paty a nártu vám dopřeje komfort po celou dobu vašeho tréninku. Připojte se k 81 procent dalších žen, které podle studie Massachusettské univerzity preferují RUN XX a vyběhněte společně s nimi.

Běžecký svatý grál

Pokud máte ambice na podzim překonávat sebe sami, máme tu pro vás běžecký svatý grál v podobě limitované kolekce padesáti kusů špičkových závodních bot Fast–R NITRO, ve kterých doposud běhali jen profesionální běžci. Nyní se však z vítězných beden závodního hřiště dostávají do prodeje.  Odpružená pata Fast–R NITRO spolupracuje s citlivou přední částí chodidla v synergii, která maximalizuje ekonomiku běhu, což znamená, že při stejné rychlosti spotřebuje závodník méně energie.  Fantastický střih svršku připomíná ponožku a díky technologii PWRTAPE, která zajišťuje oporu, bota pevně přilne k noze. Inovovaná pěna NITRO Elite dodává botě potřebnou lehkost a dolaďuje tak synergii funkčních prvků k absolutní dokonalosti, kterou doplňuje inovovaný karbonový plát PWR-PLATE. Takhle vypadá synergie technologií a lidského těla.

Horká novinka Fast Track Nitro

Překonávejte prudké kopce s tímto revolučním modelem. PUMA představuje jednu z nejpružnějších trialových bot na světě díky technologiím NITRO ELITE a stabilizační karbonové vrstvě PWRPLATE.  Fast Track Nitro je jako dělaná pro ty nejlepší výkony na trailu, šotolině nebo smíšeném terénu. Díky tenké pryži PUMAGRIP-LT teniska poskytuje přilnavost pro různé povrchy a je bezkonkurenční ve své váhové kategorii. Vydejte se do hor překonávat své hranice a dotkněte se lehkostí bytí díky Fast Track Nitro.