Motivace: Získejte slevu za uběhnuté kilometry

Jak spojit příjemné s užitečným? Až půjdete na svůj další dlouhý běh, vezměte si s sebou sporttester či telefon s měřicí aplikací. Za každý absolvovaný úsek totiž získáte slevu v desítkách procent na běžecké vybavení v řetězci Intersport.

Celá akce je o to zajímavější, že si musíte dopředu naplánovat trasu. Její zápis v mapě totiž musí tvořit iniciálu IS. Pak už vše stačí sdílet na Facebooku s heslem „Běžím do IS“ a sleva je vaše.

Slevy za uběhnuté kilometry
» 5 – 20 km = 20 %
» 20 – 30 km = 30 %
» 30 – 40 km = 40 %
» 40 km a více = 50 %

Projekt „Běž IS pro slevu“ má založenou speciální komunitní skupinu na Facebooku, kam lidé své výkony budou sdílet. Následně za něj podle uběhnuté vzdálenosti získají slevový kód na nákup v prodejnách Intersport. Vybrat si mohou ze široké nabídky běžeckého vybavení, bot, ponožek, funkčního prádla, teplákových souprav, triček nebo kraťasů.

Běž IS pro slevu„Projekt jsme poprvé rozjeli na jaře, nyní v něm pokračujeme, protože měl mezi běžci úspěch. Pro větší zájem jsme navíc přitlačili na slevách. Nyní je nejnižší sleva 20 %, a to jen za pět uběhnutých kilometrů,“ upozorňuje marketingová manažerka společnosti Intersport Kateřina Šafková.

A pokud běžce zrovna nenapadá, kde ve svém okolí tvar IS mohou vyběhnout, stačí se inspirovat ve fotogalerii na Facebooku Intersport. Třeba tam najdou některou  ze svého okolí.

Nezáleží na tom, zda trať uběhne běžec sám, nebo se s ní vypořádá s kamarády, ve výsledku jde o to, aby každý zájemce o slevu svůj výkon sdílel a motivoval tak své okolí. „Vše podstatné se zájemci dozví na našem webu www.intersport.cz nebo na Facebooku ve skupině „Běž IS pro slevu“. Akce platí do 4. října 2015.“