SKORA: Luxus se setkává s minimalismem

SKORA: Luxus se setkává s minimalismem

Historie značky Skora je sice krátká, o to je ale zajímavější. Vznikla totiž téměř z nouze. Když si její tvůrce David Sypniewski vážně poranil iliotibiální trakt,  po 18 měsících rehabilitace začal marně hledat botu, která by mu znovu umožnila běhat. Nakonec dospěl k názoru, že pokud chce botu, která by mu umožnila prožívat radost z běhu, musí si ji udělat sám.

A protože si uvědomil, že nejméně bolesti cítí při běhu naboso, vydal se cestou minimalismu. Nicméně trvalo ještě dvanáct let, než byl s výsledkem spokojen a na trh vstoupila značka SKORA, která věří v zajištění co nejmenší interference, a současně v zajištění komfortu a kontroly.

Podešve jejích modelů jsou navrženy tak, aby umožnily citlivé vnímání povrchu v kombinaci s dostatečnou ochranou a odpružením, abyste mohli běhat za všech podmínek a na všech terénech.

Co je pro ně charakteristické?

» Hodí se na všechny povrchy
» Boty jsou mimořádně flexibilní
» Zaoblené hrany podešve podporují přirozený pohyb.
» Nulový drop
» Biomechanicky správně padnou a umožňují přirozený pohyb

Model CORE

Svršek je řešen asymetrickou konstrukcí, která nedisponuje jazykem a skvěle padne na nohu. Ke komfortu přispívá i dostatečný prostor v prstové části. Uvnitř boty se nachází antimikrobiální prodyšná podšívka ze síťoviny, která bojuje proti zápachu a odvádí vlhkost. IBR podešev poskytuje flexibilitu a neuvěřitelný senzitivní pocit, aniž by byla obětována ochrana.

» Prostorné, flexibilní a spolehlivé
» Svršek z kozí kůže pro komfort
» Antimikrobiální podšívka ze síťoviny zvyšuje prodyšnost a pomáhá v boji proti zápachu
» Podešev s nulovým dropem umožňuje noze přirozený pohyb
» Asymetrická konstrukce bez jazyka snižuje tlak na nárt
» IBR podešev poskytuje neuvěřitelně  senzitivní pocit bez obětování ochrany

komerční prezentace