SOUTĚŽ: Vyhrajte Salomon Wings Pro 2

SOUTĚŽ: Vyhrajte Salomon Wings Pro 2

Až do konce května se můžete zapojit do soutěže o boty Salomon Wings Pro 2. Ze správných odpovědí na otázku, kterou najdete pod tímto článkem, vylosujeme dva výherce.

Salomon představuje evoluci obuvi pro technický trail running. Wings Pro 2 zaručí pohodlí, precizní oporu, stabilitu a ochranu na většině technických tratí.

soutezkaZnačka Salomon si vybudovala pověst lídra v technickém trail runningu díky spolupráci s elitními běžci, odborným znalostem a dlouholetým zkušenostem. Wins Pro 2 v sobě spojuje všechny tyto aspekty.

Technické traily vyžadují vysokou míru ochrany. Wings Pro 2 využívá v podešvi agilní chassis systém, který spolu se stabilizačními prvky a dvojitou hustotou mezipodešve poskytují dostatečnou stabilitu a ochranu, aniž by omezily flexibilitu a schopnost aktivního záběru. K dokonalému pocitu přispívá i ProFeel film (vložená TPU vrstva) pro preciznější pohyb a ochranu v technickém terénu.  Podešev Contagrip zajišťuje kvalitnější záběr.

Ochrana a pocit bezpečí v sebězích mohou znamenat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou. Salomon proto zefektivnil systém Descent Control a i nadále spoléhá na Sensifit a Quicklace držící nohu pevně na místě a vnitřní EndoFit zlepšující přesnost každého kroku.

Pete Cameron, produktový manažer Salomonu pro trailovou obuv vysvětluje: „To, co odlišuje Wings Pro 2 od jiných bot, je bezpečí v sebězích. Poučili jsme se z historie vývoje obuvi pro všechny druhy outdoorových aktivit a zkombinovali skvělé usazení nohy s perfektním záběrem. Běžci tak mohou směle zaútočit i na nejstrmější svahy.“


Soutěžní otázka

    Jméno a příjmení:

    E-Mail:

    Kolik závodů zahrnuje běžecký seriál Salomon Trail Running Cup?

    Nápověda

    Správnou odpověď hledejte na www.strc.cz