Unikátní Suunto. Navrhněte si vlastní design sporttesteru

Unikátní Suunto. Navrhněte si vlastní design sporttesteru

Značka Suunto představila službu Customizer. Její pomocí si můžete navrhnout vlastní design špičkových sporttesterů Ambit3 Sport a Ambit3 Peak. Vyberete si nejen materiál či barvu, ale prakticky každý viditelný detail. Vzniknout tak mohou tisícovky kombinací. Ve Finsku hodinky podle vašeho přání ručně vyrobí a do 14 dnů je máte doma.

„Už dlouhou dobu si sportovci mohou hodinky Ambit přizpůsobovat svým potřebám. Přes rozhraní Movescount mohou vytvářet vlastní obsah, publikovat aplikace a sdílet své tréninkové plány. Personalizace hodinek samotných tedy byla dalším přirozeným krokem v našem vývoji,“ uvedl za značku Suunto Janne Kallio.

 Inspirujte se u elity

kilian-jornet-design-570x390px-finalVeškeré motivy vytvořené uživateli z celého světa si můžete prohlédnout na stránce Design Gallery, kde se nachází bohatá databáze již vytvořených hodinek a rovněž se tu hlasuje o ceně „Design měsíce“. Kromě toho si tu můžete prohlédnout, jaké hodinky vytvořil například Kilian Jornet nebo švédská triatlonistka Åsa Lundströmová a inspirovat se tak při vytváření vlastního vzhledu.

Stránku Suunto Customizer naleznete zde, hodinky v Design Gallery si můžete prohlédnout zde