Velká SOUTĚŽ o hodinky GARMIN VENU 2!

Velká SOUTĚŽ o hodinky GARMIN VENU 2!

Unikátní soutěž o naprostou novinku, jež je připravená ve spolupráci s oficiálním distributorem značky GARMIN v ČR. Výherce soutěže bude prvním člověkem v ČR, který bude tyto sportovní hodinky se zářivým displejem vlastnit !

Garmin Venu 2 je nová řada chytrých, sportovně všestranných GPS hodinek, které nabízejí kombinaci zářivého AMOLED displeje a dlouhé výdrže na jedno nabití. Hodinky jsou nyní k dispozici ve dvou velikostech a několika barevných provedeních. Všestranné sportovní funkce umožňují podrobně změřit a zaznamenat většinu sportovních aktivit, od běhu, přes jízdu na kole, až po golf nebo například plavání v bazénu. Nově jsou k dispozici funkce pro řízení a vyhodnocení fitness tréninku, včetně zobrazení svalových skupin, kterých se trénink týkal. Vylepšené jsou funkce pro měření a záznam zdravotních dat, jako je zátěž organizmu, tělesná energie nebo podrobné vyhodnocení délky a kvality spánku. Na jedno nabití vydrží hodinky až 10 dní v režimu smart watch.

Pravidla soutěže: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce jako ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, kterou funkci hodinek Garmin Venu 2 by jsi ocenil nejvíc? Všechny vlastnosti hodinek nalezneš ZDE.

Soutěž poběží až do čtvrtek 6. května 2021 do půlnoci!

Garmin Venu 2/Garmin Venu 2S, cena 9 990 Kč

www.garmin.cz