Vyhrajte 3x hodinky Garmin!

Startuje velká soutěž o trojici špičkových sportovních hodinek Garmin! Do soutěže se můžete zapojit až do 13. června, kdy odstartuje 2. kolo, po kterém vyhlásíme vítěze.

O co soutěžíme!

Americká společnost Garmin je dlouhodobým lídrem na trhu se sportovními hodinkami. Nenabízí totiž jen prvotřídní sporttestery nabité funkcemi, ale také skvělý design, který se neztratí ani ve volnočasovém nebo pracovním outfitu.

A právě o tom je tato soutěž! Ukažte světu, že dokážete hodinky Garmin originálně zapojit do svého denního outfitu, ať už jdete do práce, na večeři, čeká vás business jednání, máte svatební den nebo třeba maturitní ples.

Abyste se zapojili do soutěže, musíte splnit tyto podmínky:

  1. Vyfotit se v NEběžeckém outfitu s hodinkami Garmin na ruce (pozor, ideální foto alespoň vrchní polovina postavy). Čím originálnější, tím lepší! Pokud nemáte vlastní Garminy, klidně si je půjčte od kamaráda.
  2. Dejte like a nahrajte fotku do komentářů pod původní příspěvek na Facebook, ZDE
  3. A to všechno nejpozději do 13. června!

Co bude pak?

– Jednoho výherce vybere redakce časopisu RUN.

– Jednoho výherce vyberou odborníci značky Garmin.

– Jednoho výherce vyberou naši fanoušci na Facebooku: 15. června zveřejníme všechny soutěžní fotky ve speciálním albu na našem Facebooku. Ta fotka, která bude mít 30. června ve 20:00 nejvíc lajků, vyhrává! Každý účastník se může zapojit do soutěže s jednou fotografií.*

– Všechny výherce vyhlásíme v pondělí 2. července!

*Poznámka: Při hlasování je přísně zakázán nákup lajků. Za „nákup lajků“ může být považován i podezřele rychlý nárůst lajků od asijských nebo falešných profilů, byť se odehraje sdílením do různých skupin určených výhradně k lajkování fotek. Organizátor si vyhrazuje právo jakoukoliv fotografii vyřadit ze soutěže bez udání důvodu, případně celou soutěž zrušit. Sdílení do různých relevantních skupin a stránek je povoleno, přihlédněte přitom ale k riziku výše uvedeného.

Využití fotografií pro potřeby RUN magazínu a distributora

účastí v soutěži a nasdílením fotografií na sociální sítě třetí osoby, v tomto případě RUN magazínu či GARMINu souhlasí soutěžící s tím, že jím sdílené fotografie bude možné pro potřeby RUN magazínu i GARMINu dále bez omezení použít, zejména toto platí pro vítězné fotografie.