SOUTĚŽ: Doplňte energii tyčinkami MAXI NUTA

Vyhrajte balení ořechových tyčinek MAXI NUTA! Výherce vylosujeme ze správných odpovědí, které nám můžete odesílat prostřednictvím formuláře níže na stránce až do 14. července. Hodně štěstí!

Co můžete vyhrát?

Nastává čas výletů a dovolených. Nezáleží na tom, jestli vyrážíte pod stan k jihočeským rybníkům, k moři nebo do hor. Je jedno, jestli se přepravujete vlakem, autem, autobusem či letadlem. A dokonce je úplně jedno, jestli je před vámi 20 kilometrů nebo tisíce. Děti totiž pravidelně položí cestou dvě otázky:

Kdy už tam budem? A nemáš něco k jídlu?

S tou prvním vám nepomůžete, ale s druhou ano. Přibalte do tašky tyčinky MAXI NUTA a máte vystaráno! Tyčinky jsou výhradně z ořechů či sušeného ovoce bez umělých barviv, příchutí a konzervantů. Podíl oříšků v každé tyčince dosahuje 60 procent! Vůbec nezáleží na tom, kterou z variant zvolíte, všechny jsou totiž výborné, obsahují spoustu zdraví prospěšných látek a díky medu skvěle drží pohromadě.

Je libo kešu, jež jsou zásobárnou železa, zinku a hořčíku, což jsou minerály pozitivně působící na paměť? Lískové oříšky plné cenných omega-3 mastných kyselin? Mandle obsahující spoustu vlákniny a antioxidantů? A co třeba pistácie? I v nich jsou antioxidanty, ale navíc ještě vitaminy E a B6 a také draslík. Tohle obrovské množství živin se z ořechů do vašeho těla dostává postupně, takže zaženou hlad (i chutě) na dlouho dobu. Teď může spolu s námi krabici plnou ořechů a medu spojených v jediné tyčince vyhrát.

Soutěžní otázka

Sídlí producent tyčinek, firma RUPA, v Brně?

Odpověď hledejte na www.rupa.cz a na Facebooku .