Přijďte si pro podpis Usaina Bolta

Chtěli byste autogram nejrychlejšího běžce světa? Usain Bolt bude podepisovat svou autobiografii „Rychlejší než blesk“ při Zlaté tretře. Ostravský mítink startuje v pondělí 25. května, hlavní program je naplánován na úterý se začátkem v 17 hodin.

Na akci bude možné knihu zakoupit ve stánku agentury Česká sportovní a nechat si výtisk podepsat přímo na stadionu. Knižní titul podporuje také Dům knihy v Ostravě, který jej nabízí za zvýhodněnou cenu. „Mladá fronta vydala jedinou oficiální autobiografii Usaina Bolta – Rychlejší než blesk. Tento fenomenální sprinter po dvou letech opět přijíždí do Ostravy na Zlatou tretru závodit na své oblíbené trati 200 m. V knize líčí svou cestu z domku v jamajském městečku Coxeath až k překonávání světových rekordů a ziskům olympijských medailí,“ řekl Antonín Kočí, programový ředitel divize Knihy, vydavatelství Mladá fronta, které o autogramiádě informovalo v tiskové zprávě.

web_Usain_BoltAnotace

Autobiografie nejrychlejšího člověka všech dob a superstar, jehož talent a charisma z něj udělaly jednoho z nejznámějších lidí planety. I když nejste fanoušek atletiky nebo jiného sportu, přesto určitě znáte Usaina Bolta. Získal si srdce lidí na celém světě svými úžasnými výkony a nakažlivým osobním kouzlem. V této autobiografii Usain popisuje svůj život vlastními slovy – od skromných počátků na Jamajce po status mezinárodní hvězdy v Pekingu, až k novým výšinám, jakých dosáhl na olympiádě v Londýně. Boltův jedinečný šarm z něj udělal nejoblíbenějšího sportovce současnosti a mezinárodní celebritu. Dýchá i ze stránek knihy, kterou si zamilují miliony fanoušků. USAIN BOLT získal zatím šest zlatých olympijských medailí a drží aktuální světové rekordy v běhu na 100 i 200 m, kromě toho vyhrál své disciplíny také na mistrovstvích světa a zvítězil i ve spoustě dalších závodů. Jeho kariéra se ale mohla vyvíjet jinak. Musel se potýkat s problémy s páteří a v roce 2009 se při automobilové
nehodě znovu narodil…
349 Kč | vázaná s přebalem | 304 stran | 155 x 235 mm

Text: Redakce | Foto: Kaliva / Shutterstock.com