Přijďte si pro podpis Usaina Bolta

Přijďte si pro podpis Usaina Bolta

Chtěli byste autogram nejrychlejšího běžce světa? Usain Bolt bude podepisovat svou autobiografii „Rychlejší než blesk“ při Zlaté tretře. Ostravský mítink startuje v pondělí 25. května, hlavní program je naplánován na úterý se začátkem v 17 hodin.

Na akci bude možné knihu zakoupit ve stánku agentury Česká sportovní a nechat si výtisk podepsat přímo na stadionu. Knižní titul podporuje také Dům knihy v Ostravě, který jej nabízí za zvýhodněnou cenu. „Mladá fronta vydala jedinou oficiální autobiografii Usaina Bolta – Rychlejší než blesk. Tento fenomenální sprinter po dvou letech opět přijíždí do Ostravy na Zlatou tretru závodit na své oblíbené trati 200 m. V knize líčí svou cestu z domku v jamajském městečku Coxeath až k překonávání světových rekordů a ziskům olympijských medailí,“ řekl Antonín Kočí, programový ředitel divize Knihy, vydavatelství Mladá fronta, které o autogramiádě informovalo v tiskové zprávě.

web_Usain_BoltAnotace

Autobiografie nejrychlejšího člověka všech dob a superstar, jehož talent a charisma z něj udělaly jednoho z nejznámějších lidí planety. I když nejste fanoušek atletiky nebo jiného sportu, přesto určitě znáte Usaina Bolta. Získal si srdce lidí na celém světě svými úžasnými výkony a nakažlivým osobním kouzlem. V této autobiografii Usain popisuje svůj život vlastními slovy – od skromných počátků na Jamajce po status mezinárodní hvězdy v Pekingu, až k novým výšinám, jakých dosáhl na olympiádě v Londýně. Boltův jedinečný šarm z něj udělal nejoblíbenějšího sportovce současnosti a mezinárodní celebritu. Dýchá i ze stránek knihy, kterou si zamilují miliony fanoušků. USAIN BOLT získal zatím šest zlatých olympijských medailí a drží aktuální světové rekordy v běhu na 100 i 200 m, kromě toho vyhrál své disciplíny také na mistrovstvích světa a zvítězil i ve spoustě dalších závodů. Jeho kariéra se ale mohla vyvíjet jinak. Musel se potýkat s problémy s páteří a v roce 2009 se při automobilové
nehodě znovu narodil…
349 Kč | vázaná s přebalem | 304 stran | 155 x 235 mm

Text: Redakce | Foto: Kaliva / Shutterstock.com