Získej podepsaný dres své atletické hvězdy a přispěj zároveň na dobrou věc

Chceme vás tímto informovat o charitativní dražbě podepsaných dresů českých elitních atletů Adama Sebastiana Helceleta, Jakuba Holuši, Jiřího Homoláče, Petra Svobody a Vítězslava Veselého, jejíž výtěžek půjde na dobrou věc. Podpoříte tím 14. letou Alex při cestě za jejím snem, startem na paralympiádě v Paříži!

Projekt RUN HERO (www.runherio.cz), společně s naším kamarádem desetibojařem Adamem Sebastianem Helceletem a za podpory Sport pomáhá (www.sportpomaha.org) a Kolo pro ADAMA (www.koloproadama.cz) připravili v pořadí již čtvrtou charitativní dražbu.

Moc rád jsem pomohl s touto charitativní dražbou klukům z RUN HERO. Nejen já ale i moji atletičtí kolegové bez váhání věnovali své podepsané dresy na dobrou věc. Alex je podle mého velká bojovnice a my všichni budeme moc rádi, pokud se v této sbírce podaří vybrat co nejvyšší částka a splnit tak její velký sen, reprezentovat Českou republiku pod pěti kruhy na paralympiádě 2024 v Paříži.“ říká Adam Sebastian Helcelet.   

Už je to pár let (konkrétně se psal rok 2018), kdy nás Markéta Peggy Marvanová, extrémní bikerka, seznámila právě s handicapovanou Alex Borskou. Nám se tehdy v hlavách rodila cyklistická výzva BIKE HERO, kterou loni doplnila i její běžecká alternativa s názvem RUN HERO. Chtěli jsme, aby tato výzva RUN HERO byl opravdový a nezapomenutelný zážitek, pro všechny ultra běžce a milovníky dálkových pochodů. 

Na zdolání trasy o délce 160 km s převýšením 4.041 m mají jednotliví účastníci 1 až 3 dny. RUN HERO je zavede na lesní cesty i přírodní traily, postupně navštíví 4 hrady, vystoupají na 2 rozhledny, a ještě mnohem víc. Jedná se o opravdový návrat zpět k samotným kořenům běžeckých ultra maratonů. Naším cílem bylo vytvořit takový běžecký Everest, který dá účastníkům opravdu zabrat a prověří  fyzické i psychické schopnosti každého z nich.

Přišlo nám proto jako dobrý nápad dát RUN HERO i druhou charitativní tvář. Chceme, aby tento projekt ultra běžce a milovníky dálkových pochodů nejen bavil, ale zároveň mohl i někomu dalšímu pomoci. Někomu, kdo v životě neměl tolik štěstí jako většina z nás ostatních. Někomu, kdo do vínku kromě své neskutečné vytrvalosti a cílevědomosti dostal bohužel i vadu pohybového aparátu a páteře. Alex je ale opravdu velká bojovnice a navzdory osudu ukazuje všem, že žít a sportovat se dá i s handicapem. Alex se letos povedlo splnit plavecký limit na Mistrovství světa 2023 a paralympiádu 2024 v Paříži.

Více o Alex Borské naleznete zde: https://www.facebook.com/alexborska

Nyní tak máte jedinečnou šanci podpořit Alex na její cestě a zároveň získat v této charitativní dražbě podepsaný dres některé z atletických hvězd současnosti.

Adam Sebastian Helcelet  – https://aukro.cz/charitativni-drazba-podepsaneho-dresu-atlet-adam-sebastian-helcelet-7037869386

Jakub Holuša – https://aukro.cz/charitativni-drazba-podepsaneho-dresu-atleta-jakuba-holusi-7037867827

Jiří Homoláč – https://aukro.cz/charitativni-drazba-podepsaneho-dresu-atleta-jiriho-homolace-7037868654

Petr Svoboda – https://aukro.cz/charitativni-drazba-podepsaneho-dresu-atleta-petra-svobody-7037868889

Vítězslav Veselý – https://aukro.cz/charitativni-drazba-podepsaneho-dresu-atleta-vitezslava-veseleho-7037869180

      Dražba startuje 15.5.2023 v 19:00 na portálu Aukro.cz a končí 25.5.2023 v 19:00 hod. Využijte této výjimečné příležitosti získat cennou sběratelskou relikvii a zároveň podpořit Alex v její cestě za snem.